Best Look: Ashley Benson w komplecie Wai Ming

Obszerne kamizelki są gorącym trendem nadchodzącego sezonu, dlatego Ashley Benson już teraz wprowadziła je do swojej garderoby. Zobaczcie, jak aktorka wygląda w chabrowym komplecie chińskiej projektantki.

Foto: Getty Images

Ashley Benson znana z wielu amerykańskich seriali, zaczęła promocję swojej nowej produkcji. Aktorka wystąpiła w filmie „Piksele”, parodiującym wielkie produkcje sci-fi, inspirowane komiksami. Ostatnio aktorka pojawiła się na konferencji prasowej, zorganizowanej w Nowym Jorku. Gdy zobaczyłam stylizację Ashley, nie mogłam oderwać od niej wzroku.

Najpierw mój wzrok przykuł piękny kolor jej stroju – uwielbiam głęboki chaber, który doskonale komponuje się z „zimnym” typem urody. Lecz w komplecie od chińskiej projektantki Wai Ming jest jeszcze coś, co zasługuje na szczególną uwagę. Mowa o obszernej, przedłużanej kamizelce, która inspirowana jest męską marynarką. Zapamiętajcie ten element garderoby, ponieważ będzie on absolutnym hitem jesieni! Do tej stylizacji aktorka dobrała klasyczne, białe pantofle.

Piękna buzia Ashley Benson także nie może umknąć uwadze. Delikatny, perfekcyjny makijaż podkreśla błękitne oczy aktorki, a lekko zakręcone włosy dodają jej dziewczęcości.

Tematy:

Nieprawidłowy email