Antonio Banderas zostanie projektantem mody?

W świecie filmu Antonio Banderas osiągnął już chyba wszystko! Zagrał dziesiątki ról, zdobył mnóstwo nagród i uwielbienie publiczności. Jednak hiszpański aktor nie spoczywa na laurach i próbuje swoich sił w nowych dziedzinach sztuki. Gwiazdorowi zamarzyła się teraz  kariera w branży mody. Czy ma szansę ją podbić?

Foto: Getty Images

- Poprzez modę możemy wiele zakomunikować. W zeszłym roku wiele się zmieniło w moim życiu prywatnym, dlatego postanowiłem podjąć nowe kroki. To siedziało w mojej głowie od dłuższego czasu. Zdecydowałem się stworzyć firmę Antonio Banderas Designs, która skupia w sobie biznes związany z perfumami i okularami – mówił niedawno Banderas.

Okazuje się, że hiszpański gwiazdor nie zamierza na tym poprzestać i chce zająć się projektowaniem męskiej mody. Banderas zapisał się do Central Saint Martis School of Design, w której poznaje tajniki pracy projektanta.

- Czuję się jak młodziak, kiedy kładę łokcie na ławce usiłując pojąć zupełnie nową rzeczywistość - podkreślał.

Co zatem chciałby projektować? - Moda męska od dawna zapomniała o jednym elemencie garderoby, który kocham i o którym chciałbym przypomnieć. To peleryna. Peleryny na zimę, w takich miejscach jak tu są idealne. Poza tym są bardzo wygodne – wyjaśniał w jednym z wywiadów.

Skupienie się na pracy projektanta nie oznacza jednak, że Banderas rezygnuje z profesji aktora i reżysera.

- Doszedłem do momentu, kiedy mam na swoim koncie 92 filmy – nie zamierzam przestać – chcę dalej grać w filmach i produkować. Chcę więcej reżyserować, ale w moim życiu są też inne zajęcia, którymi od dawna się interesuję – tłumaczył Antonio. Trzymamy zatem kciuki za debiutancką kolekcję Banderasa!

Tematy:

Nieprawidłowy email