Best Look: Anna Wendzikowska w sukience Guess

W czwartkowy wieczór w warszawskim Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego odbyła się prezentacja wiosenno-letniej kolekcji Guess. Na modowym evencie pojawiła się m.in. Anna Wendzikowska. Dziennikarka postawiła na prostą i dopasowaną sukienkę marki Guess. Zobacz, jak wyglądała!

Foto: East News

Jesień obfituje w wiele imprez, a te jak zwykle przyciągają mnóstwo gwiazd. W czwartek marka Guess zaprosiła wszystkich modowych maniaków do obejrzenia najnowszej kolekcji. Jedną z gwiazd, która pojawiła się na tym wydarzeniu była Anna Wendzikowska, i to ona została bohaterką naszego dzisiejszego Best Looka.

Anna Wendzikowska zachwyciła nie tylko szczupłą sylwetką, ale również bardzo trafioną stylizacją  od Guessa. Młoda mama zaprezentowała się w prostej sukience koloru nude, ozdobionej skórzanymi wstawkami. Na minimalistyczny look złożyły się również dodatki w postaci torebki nude Chloé oraz stylowych szpilek Valentino. Uroku dodała również fryzura w postaci naturalnych fal.

Moim zdaniem stylizacja Wendzikowskiej idealnie sprawdzi się na niezobowiązującym spotkaniu lub na imprezie. Kobieco, elegancko i z klasą!

Tematy:

Nieprawidłowy email