Best Look: Anja Rubik w zestawie Yves Saint Laurent

Anja Rubik była jedną z gwiazd pokazu najnowszej kolekcji domu mody Yves Saint Laurent. Jednak tym razem nie pojawiła się na wybiegu, a była jednym z honorowych gości.

Foto: Getty Images

Anja Rubik od lat przyjaźni się z nowym dyrektorem kreatywnym domu mody Yves Saint Laurent, Anthonym Vaccarello. Polska modelka była ambasadorką marki, brała udział w pokazach, a także na czerwonych dywanach nosiła przygotowane przez młodego Belga. Po tym, jak projektant dostał angaż w domu mody Yves Saint Laurent, współpraca między nimi trwa nadal. Anja pojawiła się na pierwszych zdjęciach promujących nowe projekty, reklamuje kosmetyki marki, a także była gwiazdą pierwszego pokazu.

Foto: Getty Images Anja Rubik

Kilka dni temu w Paryżu odbył się kolejny pokaz YSL, podczas którego zaprezentowano kolekcję na sezon jesień - zima 2017/18. Nie mogło zabraknąć na nim naszej także naszej polskiej top modelki. Jednak tym razem nie mieliśmy okazji zobaczyć jej na wybiegu. Anja pojawiła się na pokazie jako gość honorowy. Na ten wieczór Rubik wybrała casualowy zestaw składający się z czarnych rurek, biały t-shirt oraz kurtki bomberki - oczywiście wszystko z logo YSL. Modelka swoją stylizację uzupełniła także kozakami z najnowszej kolekcji.

Foto: Getty Images Anja Rubik
Foto: Getty Images Anja Rubik

Tematy:

Nieprawidłowy email