Best Look: Anja Rubik w sukience projektu Adama Selmana

Anja Rubik była jedną z gwiazd, która swoją obecnością uświetniła nowojorską galę CFDA. Polska modelką jak zawsze zachwyciła kreacją. Tylko popatrzcie na plecy modelki.

Foto: East News

Karlie Kloss, Hilary Rhoda, Martha Hunt to tylko niektóre z gwiazd modelinu, które wczoraj wieczorem pojawiły się w Nowym Jorku w roli muz na 13. gali wręczenia nagród CFDA, zorganizowanej przez Annę Wintour i amerykański "Vogue". Wśród nich nie zabrakło także polskiej top modelki Anji Rubik, która towarzyszyła projektantowi biżuterii Warisowi Ahluwalia.

Anja i tym razem zdecydowała się na stylizację w stylu total black look. Na długą do ziemi, aksamitną suknię na cienkich ramiączkach projektu Adama Selmana zarzuciła płaszcz z kontrastowymi rękawami.

Foto: East News Anja Rubik

Modelka makijaż ograniczyła do minimum, a także postawiła na naturalną fryzurę. Jednak tym, co najbardziej zwróciło naszą uwagę, to przepiękny i bardzo głęboki dekolt na plecach modelki, przypominający nieco pajęczynę. Rubik stylziację uzupełniła czarnym dodatkami - szpilki Gianvito Rossi oraz prosta kopertówka. Jak dla nas rewelacja!

Foto: East News Anja Rubik
Foto: East News Anja Rubik

Tematy:

Nieprawidłowy email