Best Look: Amy Adams w kreacji Tom Ford

Amy Adams na premierze swojego najnowszego obrazu "Nocturnal Animals" prezentowała się obłędnie. W czerwonej sukni i rudych falach wyglądała jak gwiazda starego Hollywood. Tylko popatrzcie na te zdjęcia.

Foto: Getty Images

Amy Adams to gwiazda najnowszego filmu Toma Forda "Nocturnal Animals" („Zwierzęta Nocy” w polskich kinach pojawić się mają 18. listopada). Drugi film słynnego i cenionego projektanta to trzymający w napięciu thriller, który jest nie tylko świetnie wyreżyserowanym obrazem, ale również prawdziwą ucztą dla oka.

Foto: Getty Images Amy Adams

Produkcja miała wczoraj swoją nowojorską premierę, na której oczywiście nie zabrakło odtwórców głównych ról. Amy Adams na pokazie pojawiła się w przepięknej kreacji, oczywiście projektu samego Toma Forda.

Foto: Getty Images Amy Adams

Prosta kreacja w kolorze czerwonym podkreśliła figurę aktorki, a także wyeksponowała jej dekolt. Gwiazda stylizację uzupełniła jedynie czerwonymi sandałkami na szpilce, również marki Tom Ford, oraz biżuterią David Webb. Uwielbiamy też fryzurę Amy – klasyczne fale w stylu starego Hollywood.

Foto: Getty Images Amy Adams
Foto: Getty Images Amy Adams

Tematy:

Nieprawidłowy email