Best Look: Amal Clooney w sukience Akris

Amal Clooney, żona aktora George'a Clooneya, to nowa ikona stylu. Prezentowane przez nią stroje to mieszanka aktualnych trendów i stylizacji dopasowanych do piastowanego przez nią stanowiska.

Foto: East News

Amal Clooney znalazła się na radarach mediów za sprawą zaręczyn, a później ślubu z jednym z najbardziej zatwardziałych kawalerów w Hollywood – aktorem George'em Clooneyem. Amal była także tą szczęściarą, której suknię ślubną zaprojektował nieżyjący już Oscar de la Renta. Pani Clooney, która jest jedną z najbardziej cenionych obrońców praw człowieka, na co dzień wybiera zachowawcze stylizacje składające się głównie z garsonek lub też garniturów. Podobnie jest podczas czerwonodywanowych wyjść – elegancko i z klasą.

Ostatnia stylizacja Amal dowodzi jednak, że potrafi ona bawić się modą. Fotoreporterzy sfotografowali ją, gdy wychodziła z jednej z restauracji w nowojorskim Soho. W czerwonej minisukience z golfem marki Akris oraz w biało-czarnych kozakach w kwiatowy wzór od Altuzarra prezentowała się rewelacyjnie. Stylizacja rodem z lat 60. bardzo przypadła nam do gustu.

Foto: East News Amal Clooney
Foto: East News Amal Clooney

Jedyne, do czego mogłybyśmy się przyczepić, to torebka od Maison Margiela – jakiś mniejszy model prezentowałby się dużo lepiej.

Foto: East News Amal Clooney

Tematy:

Nieprawidłowy email