Best Look: Amal Clooney w Burberry

Intensywne kolory są hitem tej jesieni. Wie coś o tym Amal Clooney, która zaprezentowała się na jednym ze spotkań w Londynie w przepięknym, morskim płaszczu z kolekcji Burberry Prorsum.

Foto: Getty Images

Amal Clooney kilkakrotnie była już bohaterką Best Looka. Teraz zagościła na łamach Vu Maga po raz kolejny. Stylizacje Amal są nie tylko modne i szykowne, ale również  świetnie dopasowane do okazji.

Żona George’a Clooneya lubi wyraziste kolory i chętnie wybiera kreacje nasycone barwami. Na jednym ze służbowych spotkań w Londynie pani prawnik zaprezentowała się w dwurzędowym płaszczu w morskim kolorze z kolekcji Burberry Prorsum. Tak piękny kolor nie potrzebuje konkurencji, dlatego Clooney pod spód założyła prostą, szarą sukienkę.

Dodatkami w tej stylizacji są: duża skórzana torba oraz klasyczne czarne szpilki. Z kolei czerwona szminka na ustach Amal doskonale komponuje się z morskim kolorem płaszcza. Jesień w takich barwach zdecydowanie jest dużo bardziej przyjemniejsza!

Jeżeli akurat nie posiadasz w swojej garderobie płaszcza czy kurtki w intensywnych kolorach, wybierz dodatek w postaci zabawnej czapki, która świetnie rozweseli jesienny look.

Tematy:

Nieprawidłowy email