Best Look: Amal Clooney w sukni Giambattista Valli

Kilka dni temu odbyła się premiera filmu "Hail, Caesar!", w którym jedna z głównych ról powierzona została George'owi Clooneyowi. Na pokazie najnowszego obrazu w reżyserii braci Coen hollywoodzki aktor pojawił się w towarzystwie żony Amal. Piękna prawniczka tym razem zadała szyku w sukni włoskiej marki Giambattista Valli.

Foto: East News

Kalifornijski pokaz filmu "Hail, Caesar" zgromadził mnóstwo osób ze świata filmu, mody i show-biznesu. George Clooney, odtwórca jednej z głównych ról na premierę przyszedł z piękną żoną Amal. Ukochana aktora może pochwalić się doskonałym wyczuciem stylu i najnowszych trendów, dlatego po raz kolejny zagościła w naszym cyklu.

Amal Clooney wybrała krótką, białą, rozkloszowaną sukienkę włoskiego domu mody Giambattista Valli, obsypaną romantycznymi czerwonymi kwiatami. A jak czerwień, to oczywiście na ustach. Krwistoczerwona pomadka idealnie kontrastowała z resztą stroju oraz ciemnymi włosami pięknej pani prawnik. Stylizację uspokoiły dodatki: metaliczne szpilki i dyskretna kopertówka. Stylowo, dziewczęco i elegancko!

Foto: East News Amal Clooney

Tematy:

Nieprawidłowy email