Best Look: Allison Williams w zestawie Monse

Total White Look jesienią? Czemu nie! Cała na biało zaprezentowała się Allison Williams podczas jednego z eventów w Nowym Jorku. Amerykańska aktorka postawiła na komplet od Monse, czyli duetu projektantów -Laury Kim i Fernando Garcii.

Foto: Bulls Press

Na oficjalne wyjścia gwiazdy często sięgają po małe czarne bądź ciemne zestawienia. Nie Allison Williams, która na premierze „The One” zaprezentowała się w Total White Looku. Amerykańska aktorka postawiła na dziewczęcość, romantyzm i niewinny biel.

27-letnia Allison wybrała kreację od duetu Monse; czyli Laury Kim i Fernando Garcii, którzy kiedyś pracowali dla Oscara de la Renty. Stylizacja Williams składa się z białej koszuli z krótkim rękawem oraz spódnicy midi. Moją uwagę przykuła koszula, w zasadzie jeden jej element w postaci wzoru przypominającego bukiet kwiatów. Tył bluzki zdobi dziewczęca kokarda.

Z kolei spódnica zapinana na guziki zachwyca uniwersalnością. Świetnie sprawdzi się na mniej oficjalne wyjścia, na przykład w połączeniu ze zwykłym T-Shirtem i płaskimi butami. Brawo za fryzurę w postaci uroczego koczka i delikatnego makijażu. Całość jest bardzo grzeczna, natomiast "pazura" dodają stylizacji połyskujące szpilki w morskim kolorze. Takie przełamanie bieli jest strzałem w dziesiątkę.

Tematy:

Nieprawidłowy email