Best Look: Adriana Lima w czarnym zestawie Alix

Czerwone usta, fryzura w stylu starego Hollywood i kreacja podkreślająca idealną sylwetkę – tak właśnie zaprezentowała się fotoreporterom brazylijska piękność, modelka Adriana Lima.

Foto: Getty Images

Adrianaa Lima to jedna z zaproszonych gwiazd, która pojawiła się w Genewie na imprezie organizowanej przez kultową szwajcarską markę zegarków IWC. Na czerwonym dywanie dostrzec można było także zdobywczynię dwóch Oscarów, aktorkę Hilary Swank, Christophera Waltza, czeską modelkę Karolinę Kurkovą, aktorkę Rosamund Pike, kierowcę F1 Lewisa Hamiltona.

Jednak wszystkie obiektywy aparatów skierowane były w stronę Limy. Brazylijska piękność, Aniołek Victoria’s Secret tego wieczoru zaprezentowała się czarnym, satynowym zestawie marki Alix. Modelka dobrał do niego klasyczne czarne szpilki Gianvito Rossi oraz biżuterię w formie długich kolczyków oraz zegarka, oczywiście marki IWC. Cały look uzupełniła fryzurą w stylu starego Hollywood, a także makijażem, w którym główną rolę odgrywała czerwona pomadka.

Foto: Getty Images Adriana Lima

Warto również zwrócić uwagę na wysokie po pas, efektowne rozcięcia na spodniach, które podczas poruszania się Limy sprawiły wrażenie, jakby modelka miała na sobie spódnicę.

Foto: Getty Images Adriana Lima

Tematy:

Nieprawidłowy email