Ruszyła najnowsza, międzynarodowa kampania reklamowa TOUS zatytułowana Tender Stories

25 listopada miała miejsce premiera międzynarodowej kampanii reklamowej TOUS w telewizji, kinach, prasie, mediach cyfrowych oraz na nośnikach zewnętrznych.

Reklama Onet

Barcelona, 25 listopada: oficjalnie rusza najnowsza globalna kampania reklamowa TOUS zatytułowana Tender Stories. Motywem przewodnim kampanii jest czułość i wzruszenie jako uczucia uniwersalne, których doświadcza każdy z nas. Głównym elementem kampanii, zrealizowanej przez SCPF, jedną z wiodących hiszpańskich agencji reklamowych, jest film o nowoczesnej formie fashion clip’u: połączenia wideoklipu i filmu o modzie. Film prezentowany będzie na stronie internetowej TOUS oraz w mediach społecznościowych. Na podstawie tego filmu powstał spot telewizyjny oraz reklama wizualna dostosowana do różnego typu nośników.

Główny wątek kampanii to opowieść o miłości między studentką a jej profesorem. Jest to jeden z klasycznych motywów kina, lecz dotychczas prawie nieobecny w reklamie. Wybrany przez Víctora Carrey’a, reżysera filmu, sposób narracji i przedstawienia postaci jest również typowo kinowy, zdecydowanie wykraczający poza konwencję spotu reklamowego. Uniwersalna stylistyka filmu oraz archetypiczny charakter postaci sprawiają, że każdy może utożsamiać się z opowiadaną historią, co zgodne jest z filozofią firmy i globalnym zasięgiem jej działalności.

Tłem dla tej wzruszającej historii jest piosenka w wykonaniu The Seihos z udziałem Very Gottschall z zespołu Viva la Novia. Piosenka, zatytułowana Where Did The Love Go, opowiada o miłości, która przeminęła, lecz pozostawiła po sobie piękne wspomnienia.

TOUS pragnie prezentować niezwykłe, pełne czułości historie opowiadając je w formie, w jakiej jeszcze nigdy nie były opowiadane, w sposób wzruszający, inteligentny a zarazem zaskakujący i lekko przewrotny. Historia, którą przedstawia film, jest pierwszą z planowanej serii Tender Stories.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Zobacz kolejny film

TOUS

O firmie

Firma założona została w 1920 roku, jednak dopiero pod dyrekcją Rosy Oriol i Salvadora Tous zaczęła się dynamicznie rozwijać, zyskując uznanie za swój unikalny styl i nowatorską koncepcję biżuterii, z których firma słynie dziś na całym świecie. TOUS jest firmą rodzinną, która zaskakuje swych klientów oryginalnością projektów i rozpieszcza ich, oferując biżuterię wykonaną z najlepszych materiałów i kamieni szlachetnych. Jednak dziś TOUS to nie tylko biżuteria. TOUS stała się marką lifestylową, posiadającą bogatą ofertę biżuterii, torebek, galanterii skórzanej, perfum, zegarków, okularów i akcesoriów. Firma posiada ponad 400 sklepów w 40 krajach. Obecna jest zarówno w Nowym Jorku, Tokio, Meksyku jak i w Moskwie. Siedziba główna firmy znajduje się w mieście Manresa, w pobliżu Barcelony.

Tematy:

Nieprawidłowy email