Puchowe kurtki są glamour!

Wbrew pozorom puchowe kurtki również mogą być szykowne. Co więcej, projektanci mody chętnie do nich wracają w zimowych propozycjach swoich kolekcji. Przejrzeliśmy projekty na sezon Jesień Zima 2012/2013 i wybraliśmy puchowe kurtki, w których każda kobieta będzie wyglądać pięknie!

Puchowe kurtki

Zobaczcie naszą galerię!

Marka Blumarine przychyla się do potrzeb nieco bardziej zmarzniętych fashionistek i na tę zimę proponuje wiele ciekawych projektów puchówek. Jedna z nich to klasyczna, biała kórtka z pasem w talii i wysokim kołnierzem.

Srebro króluje na wybiegach wielu projektantów. Dlaczego nie mogłoby znaleźć się na puchowej kórtce? Kolejna propozycja Blumarine, podobna do poprzedniej, tym razem w srebrnej wersji.

To już bardziej sportowa i młodzieżowa wersja puchowego okrycia, również od marki Blumarine. Świeżości dodaje oczywiście srebrny kolor.

Kurtka projektu Elie Tahari – klasyczna, krótka, ale w ciekawym, połyskliwym, fioletowym kolorze z czarnymi, wyszczuplającymi wstawkami. Uroku dodaje niebanalny kołnierz

Zdecydowany lider w świecie zimowej mody – marka Moncler, jak co roku zachwyca swoimi projektami. Szczególną uwagę zwraca długa kurtka z przepięknym, górskim pejzażem.

Biało – beżowo – czarna kurtka z wielkim kapturem, wykończonym futrem to kolejna propozycja od Moncler.

Alexander Wang proponuje klasyczną czerń z modnego, połyskującego materiału. Jego kurtka jest krótka i dopasowana.

Ciekawy projekt puchowej kurtki, stylizowanej na wojskowy mundur to propozycja od Pedro Lourenco.

Puchowy, pikowany płaszcz z krótkimi rękawami, zakończonymi swetrem został zaprezentowany na wybiegu Rocco Barocco.

Grafika: U.Zwardoń

Puchowe kurtki są glamour!

Nieprawidłowy email