PFW: Najciekawsze pokazy wiosna-lato 2017

Oto najważniejsze pokazy ostatniego Tygodnia Mody we francuskiej stolicy. Co zainspirowało w tym sezonie projektantów? Oto najważniejsze kolekcje z najbardziej stylowej i prestiżowej stolicy mody – Paryża.

Za nami światowe święto mody. W Nowym Jorku, Londynie, Paryżu i Mediolanie najsłynniejsi i najbardziej cenieni projektanci oraz domy mody zaprezentowali kolekcje na nadchodzący sezon wiosna-lato 2017. Na wybiegach królowały pastelowe kolory, garnitury w męskim stylu, a także feministyczne hasła. Projektanci nadal inspirują się stylem baletnicy, a także kolorowymi i szalonymi latami 60. i 70. Nie zabrakło także kolekcji inspirowanych stylem lat 90. – jeansy z wysokim stanem, lakierowana skóra, podniesiona linia ramion, koronki i seksowne mini. Oto co nas zachwyciło podczas paryskiego święta mody.

Tematy:

Nieprawidłowy email

Foto: East News

Tydzień Mody w Paryżu

Yves Saint Laurent wiosna-lato 2017

Dom mody powrócił do swoje pierwotnej nazwy. Raz na zawsze zrywając z estetyką ostatniego dyrektora kreatywnego - Hedi'ego Slimane. Stery po nim przejął przyjaciel Anji Rubik - Anthony Vaccarello. Na wybiegu zobaczyliśmy miks stylu belgijskiego projektanta z archiwum Yves Saint Laurent. Dominowała czerń, skóra, jeans i seksowne koronki - wszystko w rockowym stylu.

PFW: Najciekawsze pokazy wiosna-lato 2017 (slajd 1 z 27)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego