Pieskie życie mody: urocze szczeniaki w sesji Bruce’a Webera dla VOGUE

Jaki jest przepis na idealną wiosenną stylizację? Sukienka boho, sandały gladiatorki i doborowe towarzystwo, najlepiej uroczych szczeniaków. Właśnie taką sesję stworzył Bruce Weber do kwietniowego numeru VOGUE. W roli głównej: moda. W rolach drugoplanowych: Jessica Hart, Gigi Hadid, Andreea Diaconu i 16 słodkich psiaków.

Sesja zdjęciowa Bruce'a Webera dla VOGUE

Pieskie życie nie jest złe. Zwłaszcza, jeśli jest się psem fotografowanym przez Bruce’a Webera na potrzeby kwietniowego numeru „VOGUE”. Sesja stylizowana przez Dimitrija Levasa to wiosenny niezbędnik stylu boho. Powłóczyste suknie, falbany i przepiękne sandały to clue każdej rozkładówki. Co ciekawe, buty prezentowane są nie na pięknych i długonogich modelkach, a na niewielkich, mocno owłosionych psiakach! Yorkie, sheltie i buldożki francuskie niewiele robią sobie z faktu, że są pokazywane w biblii mody. Ze stoickim spokojem pozują ubrane w sandałki lub trzymają je w pyszczkach.

Gigi Hadid, Andreea Diaconu i Jessica Hart prezentują kreacje od Diora, Diane Von Furstenberg czy Ralpha Laurena. Modelki, zwierzaki i najlepsza moda świetnie prezentują się na tle egzotycznych ogrodów pełnych antyków i romantycznych gadżetów. Zdaje się, że wszyscy uczestnicy sesji bawili się doskonale, bez względu na to, czy pod koniec dnia zdjęciowego nagrodą była kość czy nowa para butów.

Przeczytaj również:

Tematy:

Nieprawidłowy email