10 najprzystojniejszych chłopaków z Instagrama

Jest środek tygodnia, pracy końca nie widać, a do piątku jeszcze daleko? Zamiast narzekać na kolegów z pracy, popraw sobie humor, przy filiżance kawy przeglądając zdjęcia najprzystojniejszych modeli z Instagrama.

Foto: Materiały prasowe

1. Adam Kaszewski, model @adamkaszewski 15 tys. obserwujących

Chociaż jego agencją matką jest warszawska AS Management, Adam Kaszewski kontrakty ma podpisane także w Nowym Jorku, Paryżu, Mediolanie i Londynie. Karierę zaczął cztery lata temu, a już udało mu się wystąpić w kampanii Jeana Paula Gaultiera, w sesji na łamach brytyjskiego „GQ” i na pokazach Moncler, Issey Miyake i Thom Browne. Adam spokojnie mógłby reprezentować Polskę także w sporcie. Uprawia żeglarstwo, nurkowanie, piłkę nożną i siatkówkę, co świetnie widać na Instagramie, gdzie zdjęcia z siłowni przeplatają się z kadrami ukochanych Tatr i basenu olimpijskiego, gdzie codziennie rano Adam trenuje. Nie będziemy ukrywać, że po jego ciele widać efekty codziennych ćwiczeń.

2. Ekskluzywny Menel, bloger @ekskluzywny_menel 55 tys. obserwujących

Nasz ulubiony polski bloger z czasem staje się coraz bardziej ekskluzywny, a coraz mniej menelski. Chociaż dalej nosi charakterystyczne długie włosy (często upinane w kucyk albo koczek) i długą brodę, jego styl ze stuprocentowo grunge'owego ewoluował w stronę smart casual. Na Instagramie Kamila Pawelskiego chętnie oglądamy nie tylko najnowsze sesje ze stylizacjami, ale także zdjęcia potraw (Kamil jest prawdziwym smakoszem!) i zakulisowe kadry z gwiazdami wielkich gal. Ekskluzywny Menel sam też jest już gwiazdą.

3. Dominik Sadoch, model @dominiksadoch 42 tys. obserwujących

19-latek z „Top Model” już jest nazywany najlepszym polskim modelem i nadzieją światowych wybiegów. Brał udział w pokazach Kenzo, Paul Smith i Louis Vuitton. Można go było oglądać także na łamach „Harper's Bazaar”, „L`Officiel” czy „V Man”. Jego fanki ucieszy Instagram Dominika, gdzie model chętnie wrzuca selfie, także ze swoją nową dziewczyną, Igą Lis, zdjęcia zza kulis sesji z całego świata, a także artystyczne impresje. Widać, że Dominik ma umysł równie piękny, co oczy. Takich mężczyzn lubimy najbardziej.

Greg Nawrat, model @gregnawrat 8800 obserwujących

25-letni model i student projektowania za jeden ze swoich największych sukcesów może uznać udział w kampanii Gucci. Występuje także w reklamach polskich marek takich jak Gino Rossi czy Yes, a ostatnio pracował z Zarą. Jego Instagram to przede wszystkim dziennik podróży – od Barcelony po Los Angeles.

5. Anatol Modzelewski, model @anatolmodzelewski 8 tys. obserwujących 7900 obserwujących

Subtelny Anatol o urodzie przedwojennych amantów ostatnio pracował w Hong Kongu, ale na jego Instagramie można też zobaczyć zdjęcia z Hamburga, Sztokholmu i Mediolanu, które udowadniają, że wzięty model jest zawsze w drodze.

6. Johannes Heubl, model, mąż Olivii Palermo @johanneshuebl 848 tys. obserwujących

Instagrama Huebla warto obserwować choćby po to, żeby zachwycić się intymnymi kadrami z życia jego i żony, superstylowej Olivii Palermo. Dla tej pary cały świat – od Nowego Jorku po Tokio – jest wybiegiem. Niezależnie od tego, kto kogo uczył stylu, Huebl jest równie nieskazitelny jak Palermo. Na czerwonym dywanie chodzi w smokingu, na co dzień w błękitnych koszulach albo kaszmirowych swetrach. Ale nam najbardziej podoba się to, że Johannes łączy zawadiacki uśmiech niegrzecznego chłopca z manierami mężczyzny z wyższych sfer.

7. Sean O'Pry, model @seanopry55 543 tys. obserwujących

Chłopak z teledysku „Blank Space” Taylor Swift z dnia na dzień został gwiazdą. Model z amerykańskiego Południa został odkryty dziewięć lat temu w wieku 17 lat. Wziął udział we wszystkich liczących się kampaniach reklamowych – od Armaniego po Zarę, a „Vogue” uznał go za jednego z dziesięciu modeli wszech czasów. Na Instagramie pokazuje prawdziwe oblicze. Nie jest tylko przystojniakiem z wybiegów, ale chłopakiem, który ma do siebie na tyle dużo dystansu, żeby zapozować u dentysty. Lubimy to!

8. Adam Gallagher, model i bloger @iamgalla 1,7 mln obserwujących

Chłopak z Kalifornii, który nabrał nowojorskiego sznytu, prowadzi bloga I Am Galla, na którym przekonuje, że równie eleganckim można być w ramonesce, co w smokingu. Jego Instagram jest prowadzony równie perfekcyjnie jak konta Chiary Ferragni czy Aimee Song. Obok zdjęć stylizacji można tu podziwiać nowojorskie ulice, bukiety kwiatów i zdrowe jedzenie. Kto powiedział, że tylko kobiety mogą być wrażliwe na piękno?

9. River Viiperi, model, podróżnik @riverviiperi 418 tys. obserwujących

Model i podróżnik marzy o tym, żeby zostać aktorem. Póki co słynie ze swoich zabawnych min na Instagramie. Gdy nie pokazuje wyrzeźbionej klaty na plaży, wrzuca zdjęcia z najdalszych zakątków świata, ostatnio z Filipin. Niestety jest już zajęty. Jego wybranka, posągowa blondynka Nicole Banner, urodą mu nie ustępuje, więc nadziei dla nas nie ma. Pozostaje Instagram.

10. Andre Hamman, model, właściciel marki Haze and Glory @andrehamann 1 milion obserwujących

Bujne blond włosy, błękitne oczy, niewinny uśmiech. Andre mógłby wyglądać jak Ken, gdyby nie to, że nosi brodę drwaloseksualnego, a całe jego ciało pokrywają tatuaże. To ciało można oglądać także odziane w najdroższe garnitury w sesjach dla „GQ”, „Esquire” i „Men's Health”. Jednak Andre wie, że najwięcej lajków zdobywają jego zdjęcia z malutkim szczeniaczkiem. I chętnie korzysta z tego, że fankom mięknie serce na widok tego słodkiego brutala.

Tematy:

Nieprawidłowy email