Te buty będziemy nosić w lecie 2017. Najmodniejsze obuwie według ekspertów

Modowe trendy zmieniają się z zawrotną prędkością. Jeden z ekspertów- Sidney Morgan Petro z organizacji badającej trendy ocenił, jakie buty będziemy nosić w lecie 2017 r. Czy znów królować będą ultra kolorowe sandałki z pomponami i klapki?

Foto: East News

Buty, które wiodą prym w tym sezonie to klapki, kolorowe sandałki z pomponami oraz espadryle. Czy za rok będzie podobnie? Wiedzą to modowi eksperci.

Foto: East News Te buty będziemy nosić w 2017 r.

Jak podkreślił w jednym z wywiadów Sidney Morgan Petro z WGSN, w lecie 2017 będziemy nosić lekkie baletowe pantofle i klapki. Według eksperta niezmiennie modne pozostaną sneakersy, które doskonale sprawdzają się w letnich sezonach.

Foto: East News Buty, które będa modne w 2017 r.
Foto: East News Buty lata 2017 r.

Petro zapowiada, że w przyszłym roku modne ulice opanują buty typu Balet Slippers, które pojawiły się na wybiegu u Prady. Balet Slippers są połączeniem lekkości i miejskiej nonszalancji. Wiązanie na kostce przypomina leciutkie buty baletnicy.

Drugim typem Petro jest Colorful Craft, czyli kolorowe detale występujące zarówno w sandałach, szpilkach i gladiatorkach. Soczyste barwy połączone z rozmaitymi zdobieniami, jak koraliki czy rzemyki nadają niepowtarzalności i oryginalności każdemu obuwiu.

Foto: East News Modne buty 2017 r.

Tematy:

Nieprawidłowy email