Najczęściej wyszukiwane modowe hasła w Google

Z końcem roku Google przygotowało zestawienie, z którego możemy się dowiedzieć, jakie były najczęściej wyszukiwane trendy oraz hasła związane z modą. Zobaczcie, co wyszukiwali w Google miłośnicy mody w mijającym roku?

Foto: East News

Google to najpopularniejsza wyszukiwarka świata.  Również i w tym roku jej twórcy stworzyli raport trendów z różnych obszarów, w tym mody.

Modową frazą, którą użytkownicy Google wyszukiwali najczęściej w 2016 r.  były bomberki. Nic dziwnego, wszak tego typu kurtka zdominowała modne ulice i stylizacje gwiazd.

Foto: East News Bomberka

Kolejnym, popularnym hasłem okazało się Off-the-shoulder, odnoszące się do sukienek, bluzek czy koszul odsłaniających ramiona. Hasło to zyskało popularność w okresie wiosenno-letnim. Użytkownicy wpisywali je z wyrażeniami takimi jak m.in. ślub, bikini czy plaża.

Foto: East News Sukienka bez ramiączek

W trójce najpopularniejszych modowych haseł Google znalazły się również kombinezony. Internauci wpisywali ten wyraz razem z takimi hasłami jak m.in. festiwal oraz wakacje. Użytkownicy szukali w sieci również kombinezonów na bardziej eleganckie okazje, wykonanych z takich materiałów jak jedwabiu czy satyny.

Foto: MW Media Kombinezon

Tematy:

Nieprawidłowy email