Wszystkiego najlepszego Gisele Bundchen!

Jak brazylijski Vogue uczcił swoje 40 urodziny? Całkiem nagą Gisele Bundchen, która – mimo wcześniejszych plotek – wcale nie zamierza rezygnować z kariery fotomodelki!

Foto: Vogue Brasil / foto: Inez & Vinoodh

Całkiem naga Gisele Bundchen pojawiła się na okładce majowego wydania Vogue Brasil. To wyjątkowa okładka, bo magazyn właśnie obchodzi 40-lecie istnienia. Tymczasem jej bohaterka obchodzi w tym roku 20-lecie kariery modelki.

Autorami tego zdjęcia, jak i całej sesji, którą znajdziecie w środku Vogue Brasil, jest mistrzowski duet Inez & Vinoodh. Tak Gisele Bundchen opisuje całą pracę na planie i pomysł na sesję w rozmowie z Vogue Brasil:

- Kiedy narodziła się idea, abyśmy wspólnie stworzyli coś wyjątkowego na 40-te urodziny Vogue Brasil, a jednocześnie 20-lecie mojej kariery, wiedziałam, że chcę stworzyć coś więcej, niż tylko modową sesję – wspomina Gisele Bundchen.

- Chciałam pokazać coś więcej, coś, co jest częścią mnie samej, mojej osobowości.

Foto: Vogue Brasil / foto: Inez & Vinoodh

Mi bardziej niż okładka, podoba się zdjęcie ze środka wydania, na którym Gisele Bundchen, ubrana w suknię haute couture, leży w wannie, wypełnionej po brzegi mlekiem. Z drugiej strony zdjęcie, które wybrano na okładkę majowego Vogue Brasil jest strzałem w dziesiątkę. Przyciąga uwagę, robi wrażenie, ma kompozycję ustawioną specjalnie pod format okładki i świetny pomysł na przełamanie kultowego logo Vogue'a.

Ani Gisele Bundchen, ani brazylijski Vogue nie mógł wymarzyć sobie lepszego jubileuszowego prezentu!

Tematy:

Nieprawidłowy email