Przebierz się za jedną z postaci ze świata mody

Karnawał to niewątpliwie czas na zabawę w gronie przyjaciół. A jeśli mamy jeszcze okazję wykazać się odrobiną fantazji i wybrać się na przebieraną imprezę. Jeśli jesteś jeszcze fanką mody, to idealna okazja, aby przebrać się za swoją ulubioną postać z tej branży. Oto kilka naszych propozycji.

Foto: Getty Images

Anja Rubik

Blond włosy upięte wysoko w koczek, make-up no make-up, czyli makijaż naturalny lub też mocno podkreślone usta na przykład czerwoną pomadką. Do tego mini spódniczka z asymetrycznym wycięciem i oversizowa marynarka przewiązana w talii skórzanym paskiem. Możesz pożyczyć coś z szafy twojego chłopaka. Obowiązkowo buty na obcasie.

Bliźniaczki Olsen

Idealne wyjście dla przyjaciółek. Wystarczą podobne uczesania, marynarki albo swetry oversize, chętnie coś ze sztucznego futra, jak mufka, i koniecznie duże, zasłaniające pół twarzy okrągłe okulary.

Foto: Getty Images GettyImages-139037828

Hedi Slimane

Dyrektor kreatyny domu mody Yves Saint Laurent ma swój mundurek i praktycznie za każdym razem wygląda tak samo. Na jego charakterystyczny styl składają się czarne spodnie rurki, biały t-shirt zestawiony z czarną marynarką, cienki czarny krawat lub szal i loafersy.

Kate Middleton

Wystarczy klasyczny płaszczyk lub sukienka i koniecznie kapelusz, a jeszcze lepiej fascynator. Dodatkowe punkty, jeśli masz długie, ciemne włosy lub znajdziesz taką perukę.

Foto: Getty Images GettyImages-500788300

Bill Cunningham

Słynny fotograf street fashion to jedna z kultowych postaci nowojorskiego tygodnia mody. Niebieska koszula, spodnie w kolorze beżowym, niebieska kurtka, a do tego czarna skórzana nerka, cienki czerwony krawat i obowiązkowo aparat.

Foto: Getty Images GettyImages-456251026

Anna Wintour

Brązowy bob, okulary w kształcie zbliżonym do kwadratu, elegancki płaszcz albo sukienka i sweterek. Koniecznie beżowe pantofle na słupku i perły. Obowiązkowo do ręki telefon.  Zapomnij o „Vogue’u” oraz torebce, Anna zawsze wykorzystuje do noszenia ich tego asystentki.

Foto: Getty Images GettyImages-488802552

Tematy:

Nieprawidłowy email