Modelki Victoria’s Secret w czasach dzieciństwa - Jak wyglądały zanim zostały aniołkami?

Długie nogi, piękny biust, wąska talia – krótko mówiąc - figura idealna. Chodzą po wybiegach, uczestniczą w przepięknych sesjach zdjęciowych, podróżują po świecie. Która dziewczyna nie pragnie choćby przez jeden dzień żyć w ich skórze. Zanim jednak aniołkom „urosły skrzydła”, dorastały tak jak każda z nas. Od niepełnego mlecznego łuku zębowego po śmieszne fryzury i ubrania lat 80. i 90.

Foto: Getty Images

Okres dorastania przynosi wiele zmian. Dojrzewamy emocjonalnie, ale także radykalnie zmienia się nasz wygląd. Wyostrzają się rysy twarzy, zaokrąglają kształty sylwetki.

Magazyn „Marie Claire” zrobił zestawienie aktualnych zdjęć modelek Victoria’s Secret z ich zdjęciami z dzieciństwa. Teraz są niebywale pięknymi kobietami, a jak wyglądały jako dzieci? Jedno trzeba im przyznać, już wtedy były urocze. Z wielu foto albumów Marie Claire wybrałyśmy dla Ciebie kilka, które uświadamiają nam jak zmienna i nieprzewidywalna jest kobieca uroda!

Foto: Materiały prasowe

Doutzen Kroes już jako mała dziewczynka chwytała za serce wdziękiem i niewinnością. Naturalne blond włosy i piękne niebieskie oczy to szczególny element jej urody aż do dziś.

Foto: Materiały prasowe

Największe zmiany wizualne na przestrzeni lat zauważyć można u Candice Swanepoel. Zanim stała się gwiazdą wybiegów Victoria’s Secret, była małą dziewczynką z Południowej Afryki o okrągłej buzi i z luką pomiędzy jej dwoma przednimi zębami. Niejeden miałby problem z rozpoznaniem Candice na zdjęciach sprzed lat. Z pewnością jako mała dziewczynka nie zdawała sobie sprawy z tego, jak wielką karierę osiągnie dzięki swojemu wyglądowi.

W galerii magazynu Marie Clarie znajdziemy również polski akcent - Kasię Struss oraz Magdalenę Frąckowiak!

Foto: Materiały prasowe

W przypadku Magdaleny Frąckowiak można powiedzieć, że już w dzieciństwie miała zadatki na gwiazdę modelingu. Jako nastolatka miała blond włosy, ładnie zarysowane kości policzkowe i piękne ciemne oczy, które kuszą nas do dziś!

Foto: Materiały prasowe

Natomiast „mała” Kasia Struss zarówno w kucyku, jak i w grzywce wyglądała słodko i uroczo. Z tej małej ślicznotki wyrosła przepiękna kobieta – jedna z najlepszych top modelek na świecie!

Foto: Getty Images

Powyższe przykłady udowadniają, że czas nie zawsze działa na niekorzyść. Kariery największych gwiazd modelingu to prawie zawsze ta sama bajka: z nastoletniego brzydkiego kaczątka rodzi się zmysłowa, pewna siebie i swojego piękna kobieta, która potrafi zdobyć każdy wybieg!

A ty jak bardzo się zmieniłaś na przestrzeni lat? Może to dobry moment, by sięgnąć do szuflady po swoje stare zdjęcia...?

Tematy:

Nieprawidłowy email