Modelki, które w tym roku zostaną mamami

Baby boom ogarnął świat modelek. Chrissy Teigen w kwietniu urodziła śliczną córeczkę Luny Simone Stephens. Dziecka spodziewają się również cztery piękności, które są u szczytu kariery. Zobaczcie, jak pięknie prezentują się w ciąży!

Foto: East News

Łączy je nie tylko wspólny zawód. Oprócz tego, że wszystkie są modelkami, już niebawem zostaną mamami i za kilka miesięcy z pewnością poświęcą się macierzyństwu. Candice Swanepoel razem ze swoim narzeczonym Hermannem Nicolim we wrześniu zostaną rodzicami synka. 27-letnia modelka, której popularność przyniósł udział w pokazach Victoria's Secret o swojej ciąży poinformowała na Instagramie. Kilka dni temu Candice napisała na swoim profilu, że spodziewa się chłopca. – Mój nie taki mały chłopiec.- skomentowała obok fotografii, na której pokazała całkiem spory brzuszek.

Foto: East News Candice Swanepoel

Pierwsze dziecko urodzi również przyjaciółka Candice Swanepoel- Behati Prinsloo. Gwiazda wybiegów Victoria’s Secret razem z mężem Adamem Levinem starali się o dziecko od ponad roku. W marcu para podzieliła się radosną nowiną z fanami.

- Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę. Marzyłam o tym już jako mała dziewczynka. Jestem jedynaczką, więc chcę 10 dzieci, żeby było jasne – mówiła Behati w jednym z wywiadów. Ciąża służy 27-letniej modelce. Behati w błogosławionym stanie prezentuje się promiennie.

Foto: East News Behati Prinsloo

W zaawansowanej ciąży jest również izraelska piękność Bar Refaeli. 31-letnia modelka, znana m.in. z kampanii marki Guerlain oraz Escady spodziewa się dziecka razem ze swoim mężem Adi Ezrą. Jak mówiła w wywiadach, chciałaby stworzyć z ukochanym "wielką żydowską rodzinę". Mimo zaawansowanej ciąży modelka w dalzym ciągu pracuje. Jednym z jej ostatnich projektów jest sesja dla hiszpańskiego wydania „Elle”.

Mamą zostanie również Carla Peryela, ukochana Diego Simeone, trenera Atletico Madryt. Dla modelki to będzie pierwsze dziecko, natomiast Diego ma już dwójkę pociech z poprzedniego związku.

Tematy:

Nieprawidłowy email