Wakacje to okres podróży z namiotem i przyczepą. Radzimy, co ze sobą zabrać, żeby nie tylko dobrze się czuć, ale też modnie wyglądać!

Foto: East News

Wyjazd na biwak to coroczne święto dla wielu z nas. Długo wyczekiwany wypad z przyjaciółmi może okazać się świetnym sposobem na spędzenie wakacji. Pakując plecak, pamiętaj jednak o kilku ważnych sprawach, które pomogą ci ze stylem przetrwać cały wyjazd.

Foto: East News Lykke Li

Sport to zdrowie

Na biwaku większość czasu spędza się pod gołym niebem, grając w siatkówkę albo pływając w jeziorze. Warto pamiętać o zabraniu ze sobą kostiumu kąpielowego. Polecam szczególnie modne w tym roku wycięte kostiumy jednoczęściowe, w których będzie ci cieplej, niż w tradycyjnym bikini. Do gry w piłkę przydadzą się dżinsowe, dziergane szorty i adidasy. Pamiętaj też o nakryciu głowy – fantazyjnie zawiązana chustka może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Foto: East News Coachella

Pochmurny dzień

Może się zdarzyć, że nagle spadnie deszcz i większość dnia spędzicie w namiocie. To nic strasznego. Wystarczy, że dobrze przygotujecie się na tę okoliczność. Dobrej jakości kalosze uchronią was od deszczu, a ciepły dres zapewni komfort. My polecamy do tego jeszcze modną tego lata parkę – najlepiej w kolorze khaki i lekką, żeby zmieściła się do plecaka.

Na cebulkę

Pogoda w Polsce nas nie rozpieszcza, dlatego pakując plecak warto zabrać ze sobą kilka warstw. Oprócz zwiewnych, lekkich sukienek (w hipisowskim stylu) i modnych crop-topów, wrzuć do niego bluzę i wiosenny szalik. Gdy temperatura nagle spadnie, unikniesz przeziębienia.

Foto: East News Coachella

Szalej z akcesoriami

Wypad na biwak to również okazja do zabrania ze sobą modnych drobiazgów. Wybierz kilka rzeczy, bez których nie wyobrażasz sobie podróży tego lata i śmiało spakuj do plecaka. Naszym wyborem będą: buty babousche, jedwabna apaszka i dobrej jakości krem z filtrem.

Tematy:

Nieprawidłowy email