London Fashion Week: Najlepsze kolekcje jesień-zima 2016/17

Sprawdź, które z kolekcji zaprezentowanych podczas zakończonego właśnie londyńskiego tygodnia mody najbardziej przypadły naszej redakcji do gustu.

Foto: East News

Za nami kolejna seria pokazów, podczas których projektanci i popularne marki zaprezentowali swoje najnowsze propozycje na sezon jesień-zima 2016/17. W ramach londyńskiego tygodnia mody obyło się kilka wyjątkowych prezentacji, które przyciągnęły szczególną uwagę mediów. Był to pierwszy w historii pokaz kolekcji Mulberry - do tej pory marka prezentowała tylko i wyłącznie akcesoria. A także powrót domu mody Alexander McQueen na rodzimy Fashion Week.

Co na nadchodzący sezon proponują nam brytyjskie marki i domy mody? Na wybiegu królowała obecna już podczas nowojorskiego tygodnia mody krata. Nie zabrakło także wszechobecnego aksamitu, kobiecych koronek i przezroczystości. Kroje rodem z lat 70., w charakterystycznych dla tego okresu barwach ziemi oraz sylwetki zainspirowane męską garderobą. Cieszymy się bardzo, że w następnym sezonie pozostają z nami męskie kroje, a także kożuchy, które są niezbędnym elementem naszej zimowej garderoby.

Alexander McQueen jesień-zima 2016/17

Foto: East News London Fashion Week

Burberry jesień-zima 2016/17

Foto: East News London Fashion Week

J.W. Anderson jesień-zima 2016/17

Foto: East News London Fashion Week

Mulberry jesień-zima 2016/17

Foto: East News London Fashion Week

TOPSHOP jesień-zima 2016/17

Foto: East News London Fashion Week

Tematy:

Nieprawidłowy email