Halogramowe Fashiology czyli limitowana kolekcja RS dla 4F

Ranita Sobańska stworzyła limitowaną kolekcję dla marki 4 F. Całość utrzymana jest w klimacie athleisure, czyli połączenia najnowszych trendów ze sportowym luzem.

Foto: Materiały prasowe

Sport i moda doskonale łączą się ze sobą. Najlepiej wie o tym Ranita Sobańska, która na co dzień jest Dyrektor Kreatywną marki 4 F. Limitowana kolekcja Sobańskiej dla 4 F to mieszanka sportowych inspiracji projektantki z duchem aktywności fizycznej, typowej dla marki 4 F.

Foto: Materiały prasowe Kolekcja RS dla 4 F

Miłośniczkom sportu z pewnością przypadnie do gustu ta kolekcja! Ubrania zaprojektowane przez Sobańską idealnie sprawdzą się nie tylko na siłowni, ale również po treningu, na przykład na niezobowiązującym spotkaniu ze znajomymi.

W propozycjach Ranity Sobańskiej znajdziemy m.in. dwustronne, transparentne kurtki o przenikających się strukturach i warstwach, legginsy hologramowe oraz o siatkowych tłoczeniach typu push up, oraz bluzy i tuniki z neoprenu. Kolekcja utrzymana jest w kolorach granatu, bieli oraz czerni. -Dążę do tego, aby moje autorskie projekty zawsze były połączeniem sportowych form z obecnymi trendami na wybiegach. Dlatego często sięgam po materiały techniczne takie jak pianki, siatki czy tkaniny funkcyjne. Kompozycja moich własnych koncepcji z propozycjami marki 4F jest więc dość naturalną ideą – powiedziała o kolekcji Ranita Sobańska.

Foto: Materiały prasowe RS dla 4F

Dynamiczna sesja zdjęciowa powstała w tętniącym życiem Los Angeles, natomiast zdjęcia wykonała Aldona Kaczmarczyk. Limitowana kolekcja Sobańskiej dla 4F dostępna jest w wybranych salonach na terenie całej Polski. Już niebawem wszystkie fanki sportowego looku i marki 4 F będą mogły wziąć udział w specjalnym evencie. Więcej o tym wydarzeniu przeczytacie oczywiście na Facebooku Vu Maga. Śledźcie uważnie nasz profil!

Tematy:

Nieprawidłowy email