Wszyscy mężczyźni Kate Moss

Kate Moss. Ikona stylu i jedna z najpopularniejszych modelek lat 90. Swoją urodą i osobowością przyciągała jak magnes mężczyzn. Choć nie była seksbombą o kobiecych kształtach, faceci za nią szaleli. Kto stracił dla niej głowę?

Foto: Getty Images

Od początku kariery Kate Moss otaczał wianuszek mężczyzn, równie niepokornych i ekscentrycznych tak jak ona. Przypomnijmy sobie najsłynniejsze romanse 41-letniej gwiazdy wybiegów.

Mario Sorrenti

Włoski fotograf i brytyjska modelka poznali się na początku lat 90. podczas pracy nad słynną dziś kampanią Calvina Kleina. To właśnie Mario Sorrenti uchwycił delikatną urodę młodziutkiej Kate. Podczas wspólnej pracy Mario i Kate bardzo się po polubili. Krótko po sławnej sesji modelka i fotograf zaczęli się ze sobą spotykać. Dziś byli kochankowie są przyjaciółmi i ciepło wypowiadają się o sobie w wywiadach.

Foto: Materiały prasowe Kate Moss i Mario Sorrenti

Johnny Depp

Związek Johnny’ego Deppa i Kate Moss był jednym z najgorętszych w latach 90. Para spędziła razem 4 lata. Kochali się, ale również bardzo często się kłócili. Ostatecznie, zakochani rozstali się w 1998 r. Gwiazdor zostawił Kate dla Vanessy Paradis. Moss bardzo przeżyła rozstanie i jeszcze długo po nim rozpaczała.

Po latach zdecydowała się opowiedzieć o burzliwym romansie na łamach „Vanity Fair”. – To był najgorszy moment w moim życiu. Straciłam kogoś, komu ufałam. Przez lata rozpaczałam. To był koszmar – wspominała Moss. Po latach Depp przeprosił Kate za pijackie wybryki i ciągłe imprezowanie.

Foto: Materiały prasowe Kate Moss i Johnny Depp

Jefferson Hack

W 2001 r. Kate poznała redaktora naczelnego magazynu „Dazed & Confused”, Jeffersona Hacka. Tworzyli parę przez trzy lata, a owocem ich miłości jest 13-letnia dziś córka Lily Grace. Związek Jeffersona i Kate co prawda nie przetrwał próby czasu, lecz byli partnerzy do dziś pozostają w przyjaźni.

Foto: Getty Images Kate Moss i Jefferson Hack

Pete Doherty

Kate Moss zaraz po rozstaniu z Hackiem zaczęła spotykać się w wokalistą zespołu Babyshambles-Petem Doherty. Ich związek należał do gorących i bardzo burzliwych. Zakochani nie stronili od imprez, na których częstymi goścmi były narkotyki i alkohol.

To właśnie podczas związku z muzykiem media obiegło zdjęcie Moss z 2005 r., która na jednej z imprez wciągała kokainę. Doherty i Moss byli ze sobą zaręczeni, lecz do ślubu nigdy nie doszło. Muzyk podobno zdradzał ukochaną i miał problemy z narkotykami.

Foto: Getty Images Kate Moss i Pete Doherty

Jamie Hince

Wydawać by się mogło, że związek Kate Moss i gitarzysty rockowej grupy "The Kills" Jamiego Hince'a to miłość do grobowej deski i odtrutka po trudnej relacji z Petem Doherty. Para pobrała się w 2010 r. na Sycylii. Małżeństwo jednak nie przetrwało.

Kate i Jamie nie są co prawda rozwiedzeni, lecz istnieje nikła szansa, żeby do siebie wrócili. Kilka miesięcy temu zagraniczne media podawały, jakoby Kate spotykała się z fotografem Nikolaiem von Bismarckiem.

Foto: Getty Images Kate Moss i Jamie Hince

Tematy:

Nieprawidłowy email