Gwiazdy pokochały piżamowy trend

Od jakiegoś czasu na ulicach i salonach rządzi bieliźniany trend. Gwiazdy i modelki zadają szyku w cieniutkich płaszczach w szlafrokowym stylu i sukienkach na ramiączkach, przypominających halki. Zobaczcie, które gwiazdy pokochały ten trend.

Foto: East News

Buduarową modę od dłuższego czasu lansują wielkie domy mody, modelki i gwiazdy. Piżamowe stroje są leciutkie, miękkie i wygodne, wykonane z jedwabiu lub delikatnych tkanin. Lekkie jak mgiełka ubrania pojawiły się na wybiegu u m.in. Givenchy, Prady i Louis Vuitton.  Zwiewne sukienki typu "slip dress" i płaszcze w stylu szlafroka pokochały gwiazdy, które dumnie noszą je na salonach.

Foto: MW Media Małgorzata Rozenek
Foto: East News Joanna Horodyńska

Małgorzata Rozenek na ramówce TVN zaprezentowała się w złotej sukni przypominającej szlafrok. Gwiazda zaprojektowana została według własnego pomysłu Rozenek oraz stylisty Bartka Indyki.  Kreacja wykonana została przez markę Just Paul Prive.

Foto: East News Margaret w szlaforku

Miłośniczką piżamowego trendu jest również Joanna Horodyńska. Stylistka znana z ekstrawaganckiego stylu na salonach zadaje szyku w cieniutkich jedwabnych marynarkach w stylu szlafroka oraz płaszczach, oczywiście od największych projektantów.

Foto: East News Marcin Tyszka

Halina Mlynkova stawia na cieniutkie buduarowe sukienki, odkrywające szczupłe i zgrabne ciało. Marcinowi Tyszce również przypadł do gustu piżamowy trend. Fotograf na jednym z pokazów zaprezentował się w długim szaro-bordowym płaszczu, który swoim wyglądem przypomina szlafrok.

Szlafrokowy płaszcz ukochała sobie również Margaret. Gwiazda na imprezę „Srebrne jabłka” wybrała oversizowe odzienie w biało-żółte pasy. Jak wam się podoba ten trend?

Tematy:

Nieprawidłowy email