Festiwalowy niezbędnik: kalosze!

Sezon letnich festiwali rozpoczął się na dobre. W zeszły weekend bawiliśmy się na OWF. Tu pogoda dopisała! Ale niestety lato w Polsce jest dość nieprzewidywalne. Nawet gdy pogoda za oknem pozwala nam się cieszyć latem, jadąc na festiwal muzyczny warto przygotować się na najgorsze. Czego absolutnie nie może zabraknąć w twojej festiwalowej walizce? Kaloszy!

Foto: East News

Kiedyś kojarzone jako obuwie noszone do pracy w polu lub na działce, teraz prawdziwy hit festiwali! I nie ma co się dziwić. Są wygodne, nieprzemakalne i modne. Stanowią idealną opcję na imprezę w plenerze. Z nimi – żadna pogoda nam niestraszna!

Wydaje ci się, że te proste gumowce zniszczą twoją letnią stylizację? Nic bardziej mylnego! Moda festiwalowa to zabawa stylem. Wszystkie chwyty dozwolone! Luźne, hippie sukienki w połączeniu z kaloszami - właśnie o to chodzi! Im lżej, bardziej zwiewnie, koronkowo na górze, tym fajniej wyglądają przy nich mocne, wyraziste buty.

Jeśli wolisz bezpieczne rozwiązania – postaw na klasyczne czarne. Natomiast jeśli lubisz eksperymentować – zaskocz wszystkich żywym kolorem! Mnie urzekły klasyczne Huntery w kolorze baby blue. Myślę, że w takich butach nie przejdę niezauważona. A tobie które podobają się najbardziej?

Tematy:

Nieprawidłowy email