2-letnia modelka wystąpi w Nowojorskim Tygodniu Mody

Urocze i stylowo ubrane dzieci podbijają media społecznościowe. Ostatnim hitem jest profil na Intagramie 2-letniej Millie-Belle Diamond. Popularność dziewczynki w sieci jest tak wielka, iż zaproponowano jej udział w nowojorskim Tygodniu Mody.

Rodzice chętnie zamieszczają zdjęcia modnie ubranych pociech w mediach społecznościowych, które błyskawicznie zdobywają fanów. Tym razem Instagram podbija profil 2-letniej Millie-Belle Diamond:przesłodkiej dwulatki, której zdjęcia w modnych stylizacjach śledzi aż 137 tys. followersów.

Profil dwuletniej modnisi tak bardzo spodobał się luksusowej marce dziecięcej Mischka Aioki, iż jej założycielka zaproponowała dziewczynce… współpracę. Millie będzie uczestniczyć w pokazie Mischka Aioki podczas Fashion Weeka w Nowym Jorku.

Jak podkreśla mama dziecka-Schye Fox, dla Millie udział w pokazie będzie przyjemnością, gdyż dziewczynka lubi się pokazywać i przebierać. Schye podkreśla również, że planuje karierę córki rozsądnie.

-Ma tylko dwa lata, nie chcemy przesadzać. Czeka nas kilka spotkań z agencjami modelingowymi. Co wy na ten temat sądzicie? Kariera w tak młodym wieku to nie przesada?

Tematy:

Nieprawidłowy email