Best Look: Diane Kruger w lustrzanej sukience Marc Jacobs

Korzenie zobowiązują – Diane Kruger pojawiła się na uroczystej premierze swojego filmu „Sky” w Berlinie. Niemiecka modelka wyglądała zachwycająco w lustrzanej sukience Marca Jacobsa.

Foto: Getty Images

Na trasie promocyjnej najnowszego filmu „Sky” z udziałem Diane Kruger nie mogło zabraknąć niemieckiej stolicy. Modelka i aktorka zaczynała swoją karierę w ojczyźnie i jako jedna z niewielu dorobiła się statusu światowej gwiazdy. W Berlinie Diane wyglądała dosłownie olśniewająco.

Aktorka miała na sobie mini misternie wyszytą malutkimi blaszkami, które odbijając światło, dawały lustrzany efekt. Długi rękaw sukienki dodał jej elegancji i wieczorowego charakteru. Kreacja pochodzi z kolekcji Marca Jacobsa.

Foto: Getty Images Diane Kruger na premierze filmu "Sky" w Berlinie

Na stopach aktorki wypatrzyłam sznurowane sandałki na szpilce marki Cesare Paciotti. Ten konkretny model nosi nazwę Sophia i doskonale sprawdza się zarówno w wieczorowych, jak i codziennych stylizacjach.

Przy tak spektakularnej kreacji Diane Kruger postawiła na naturalność: delikatny makijaż i niesfornie zaczesane włosy uzupełniły stylizację. Nie ma się co dziwić, że Diane zrezygnowała także z dodatkowej biżuterii.

Foto: Getty Images Diane Kruger na premierze filmu "Sky" w Berlinie

Tematy:

Nieprawidłowy email