Cara Delevingne: Kate Moss zbierała mnie z podłogi

Cara Delevingne i Kate Moss występują razem w kampaniach, ale również wspierają się w życiu prywatnym. 23-letnia Cara wiele razy podkreślała, że Moss jest dla niej idolką. W ostatnim wywiadzie zdradziła, że Kate pomogła jej w bardzo trudnym momencie życia!

Foto: Getty Images

Cara Delevigne, mimo że kończy z modelingiem, nie rezygnuje z bycia w mediach i udzielania wywiadów. Podczas spotkania „Women In The World Summit” w Londynie 23-letnia Brytyjka opowiedziała o ciężkich chwilach w jej życiu, m.in. walce z depresją.

Jako nastolatka Cara nie radziła sobie ze swoją psychiką. -Chciałam zniknąć i nic nie wydawało mi się lepszym pomysłem niż śmierć-tłumaczyła. W wieku 17 lat Cara rzuciła szkołę i postanowiła zostać modelką. Nie od razu stała się gwiazdą wybiegów. Przełom nastąpił po kampanii Burberry. Szybko wkręciła się w świat modelingu, lecz wymagająca i ciężka praca modelki sprawiły, iż Cara zachorowała na łuszczycę. Przejęta karierą zlekceważyła chorobę. Brała co prawda leki, lecz one nie do końca były rozwiązaniem. Zmieniła swoje postępowanie dzięki Kate Moss.

Foto: Getty Images Cara Delevingne: Kate Moss zbierała mnie z podłogi

- Naprawdę chciałam, żeby ktoś mnie powstrzymał, żeby powiedział: Musisz zrobić sobie przerwę. Musiszo siebie zadbać. W końcu, za radą Kate Moss, która zbierała mnie z podłogi w tym ciężkim dla mnie okresie, powiedziałam nie i zrobiłam szczegółowe badania – przyznała Cara podczas spotkania w Londynie. Trzeba przyznać, że postawa Kate Moss jest godna pochwały!

Tematy:

Nieprawidłowy email