Best look: Rita Ora w Versace

Rita Ora to jedna z najbardziej charakterystycznych, wpsółczesnych brytyjskich wokalistek. Nie tylko świetnie śpiewa, ale doskonale zarządza swoim biznesem. Występuje w kampaniach reklamowych, sesjach wizerunkowych, a jej konto systematycznie pwoiększa się o gaże z występów w TV. Ostatnio Ora przyjęła propozycję posady jurorki w brytyjskim "X factor" i zadbała, by o jej stylizacji z pierwszego castingu było całkiem głośno.

Foto: fot. Shirlaine Forrest / Getty Images

W tę środę w Manchesterze odbył się pierwszy casting do tej edycji programu. Na to wydarzenie Rita Ora zdecydowała się na czerwoną mini z jesiennej kolekcji Versace.

Foto: fot. Shirlaine Forrest / Getty Images

To krwistoczerwona mini z asymetrycznym dołem, której pazur trochę łagodzi zabudowana góra. Jak to z Versace bywa, kreacja najlepiej sprawdza się na bardzo szczupłej sylwetce.

Foto: fot. Shirlaine Forrest / Getty Images

Do tej sukienki Rita dobrała robione na specjalne zamówienie u Giuseppe Zannottiego czerwone kozaki za kolano na bardzo wysokiej szpilce.

Foto: fot. Shirlaine Forrest / Getty Images

Ora lubi przekraczać modowe granice dobrego smaku, tym razem jednak potrafiła sobie odmówić krwistoczerwonej szminki czy zbt mocnego makijażu. Jej delikatnie pomalowane usta stonowały całość stylizacji, dodały jej wdzięku i elegancji.

Tematy:

Nieprawidłowy email