Best look: Joanna Horodyńska na pokazie Roberta Kupisza

Joanna Horodyńska ma doskonałe wyczucie stylu. To jedna z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. Czym urzekła nas tym razem? Stylizacją w stylu „tango” na wczorajszym pokazie Roberta Kupisza. Zobaczcie nasze wideo!

Wczoraj odbył się pokaz najnowszej kolekcji na sezon zima 2016/2017 Roberta Kupisza. Tematem przewodnim wczorajszego pokazu było tango. To właśnie ten taniec zafascynował projektanta i był inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji. Taki był też dress code – tango!

Jeśli tango to czerń, czerwień i bordo. To właśnie te kolory kojarzą nam się z tym sensualnym tańcem. Wielu zaproszonych gości zastosowało się do narzuconego dress code’u i zachwyciło nas swoimi pomysłami na stylizację. W obcisłej, czerwonej sukience przepięknie prezentowała się Tamara Gonzalez-Perea jak również Katarzyna Warnke - w eleganckim, białym kombinezonie przełamanym czarnym szalikiem i torebką z piórami. Jednak gwiazdą dzisiejszego Best Looka jest zdecydowanie Joanna Horodyńska!

Joanna na tę okazję wybrała czarną sukienkę od polskiego duetu projektantów – MMC. Do tego sandały Jil Sander i… rajstopy! To dość kontrowersyjne zestawienie, jednakże my jesteśmy na tak!

Całość doskonale uzupełnia mała torebka (również od MMC) w kolorze butelkowej zieleni. Naszą uwagę zwróciły także przepiękne, starannie pomalowane paznokcie oraz gustowna biżuteria.

A wam jak się podoba Joanna w tym wydaniu?

Tematy:

Nieprawidłowy email