Tak prezentowała się na Igrzyskach w Rio siostra Moniki Jagaciak

Anna Jagaciak-Michalska debiutowała w tym roku na Igrzyskach W Rio. Siostra top modelki Moniki Jagaciak zajęła 10. miejsce w finale konkursu trójskoku. Zobaczcie, jak się prezentowała na olimpiadzie.

Foto: Getty Images

Wychowana w domu ze sportowymi tradycjami. W dzieciństwie startowała w czwórbojach lekkoatletycznych, próbowała także biegać przez płotki i skakać wzwyż. Ostatecznie pierwsze miejsce w jej życiu zajęły skoki w dal. Anna Jagaciak- Michalska jest siostrą top modelki Moniki JAC Jagaciak. Równie piękna, jak siostra, z wizją na międzynarodową karierę w modelingu, wybrała sport.

Foto: Getty Images Anna Jagaciak-Michalska zadebiutowała na Igrzyskach w Rio de Janeiro
Foto: Getty Images Anna Jagaciak-Michalska

W wywiadzie dla Vu Maga mówiła: -Do każdego skoku podchodzę tak, jakby to była moja jedyna szansa. W przypadku Rio na pewno satysfakcją będzie sam występ na igrzyskach. Jeżeli miałabym wznieść się na szczyt swoich ambicji, to bardzo chciałabym się dostać do finału, czyli ósemki najlepszych.

Foto: East News Anna Jagaciak-Michalska

Sportsmenka podczas letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janerio wzięła udział w finale konkursu trójskoku, w którym zajęła dziesiąte miejsce. Mimo tego, że nie znalazła się na podium, jej wynik jest najlepszym w historii reprezentantek naszego kraju.

Tematy:

Nieprawidłowy email