VU obserwuje: @advancedstyle

Muchy, poszetki, wypielęgnowane wąsy. Stylowe okulary, ekscentryczne kapelusze i… niebywała ilość wdzięku. Prawdziwe damy i prawdziwi dżentelmeni. Gdzie? Odpowiedź brzmi: @advancedstyle!

Instagram to nie tylko zdjęcia posiłków czy „selfie” okraszonych filtrami w stylu retro. Jeśli się postarasz – możesz spotkać tam dużo ciekawych treści. Kogo ja lubię podglądać? Lubię obserwować ludzi z pasją. Tych, którzy prowadzą ciekawe życie, którzy rozwijają swoje talenty. Jednym z moich ulubionych profili na IG jest @advancedstyle. Odkryłam go już jakiś czas temu i regularnie do niego wracam.

Znajdziemy tam „street style”, ale inny niż do tej pory zazwyczaj widzieliśmy. Autor profilu – Ari Seth Cohen - wędruje po ulicach nowego Jorku w poszukiwaniu najlepszych, najbardziej kreatywnych stylizacji… seniorów! Jak widać, nie tylko młodzi ludzie mogą się świetnie ubierać.

Na profilu @advancedstyle jest już ponad 2000 opublikowanych zdjęć. Ponad 2000 przepięknie sfotografowanych starszych ludzi. Pomysłowych, twórczych, kolorowych, pełnych życia.

Tutaj rządzi sztruks, krata i kolorowe skarpety. Nie wspominając o wyjątkowej gamie nietuzinkowych kapeluszy.

Większość z nas boi się, że atrakcyjność, pewność siebie i sukces odejdą wraz z młodością. Zmarszczki, problemy ze zdrowiem, nuda i samotność - z tym najczęściej kojarzy nam się starość. Profil @advancedstyle pokazuje, że wbrew powszechnie obowiązującym stereotypom, starsze panie i panowie mogą być równie (jeśli nie bardziej!) atrakcyjni jak ich dużo młodsze koleżanki i koledzy.

@advancedstyle to konto, które niewątpliwie warto obserwować. I którym warto się inspirować. Bo… zastanawialiście się kiedyś, jak będziecie wyglądać w przyszłości? Mnie - jeśli będę mieć choć odrobinę gracji i klasy jak seniorzy z @advancedstyle – starość niestraszna.

Tematy:

Nieprawidłowy email