Wakacyjny makijaż w stylu Chanel: NEON LIPS!

Szukasz nowoczesnego, a jednocześnie dziewczęcego makijażu na wakacje? Do wakacyjnej walizki zabierz… neonową szminkę i zrób makijaż jak z pokazu Chanel Cruise!

Foto: East News

Co będzie makijażowym hitem lata? My wróżymy, że będą to neonowe, matowe usta, które mogą stać się ciekawą alternatywą dla tych z nas, które lubią kolory, a modny w tym sezonie "make up no make up" to nie ich bajka.

Foto: East News

Prawdziwą inspiracją może być makijaż z najnowszego pokazu Chanel Cruise 2015/2016, który kilka dni temu odbył się Seulu. Neonowe usta to świetny pomysł na plażę czy letnią imprezę pod chmurką.

Foto: East News

Z czym je łączyć? Główny wizażysta pokazu Chanel Cruise – Tom Pecheux, zaproponował modelkom neonowe usta i bardzo ekspresyjny i graficzny makijaż brwi. Do tego nietypowy akcent na dolnej powiece, do której doklejono paski sztucznych rzęs.

Foto: East News

Raz jest to środek powieki, raz bardziej zewnętrzna jej część. Wygląda to bardzo nowocześnie! Do tego warkoczowy wianek, który mi kojarzy się głównie z rosyjskim folklorem lub fryzurą Fridy Kahlo! Mocne usta, wyraziste brwi – ten makijaż rzeczywiście pasuje do meksykańskiej artystki!

Jeśli jednak szukasz czegoś, co sprawdzi się w czasie letnich upałów zrezygnuj ze sztucznych warkoczy i graficznego oka. Postaw na neonowe usta, a cerę i oczy pozostaw naturalne. Tymbardziej, że to właśnie usta są tą partią twarzy, którą widać latem najbardziej. Resztę zwykle chowasz za szkłami przeciwsłonecznych okularów!

Tematy:

Nieprawidłowy email