VU Beauty: Wet Look

Świeża, promienna skóra jest synonimem zdrowia i młodego wieku. Choć nie zawsze jesteśmy wypoczęte i radosne, to jest pewien makijażowy trik, który sprawi, że nawet w gorsze dni będziesz wyglądać jak rozkwitająca nastolatka! Poznajcie makijaż w stylu wet look!

Wet look, wbrew pozorom to nie wodny makijaż, choć do złudzenia go przypomina. Wykonuje się go kosmetykami z dużą ilością pigmentu rozświetlającego, by uzyskać efekt świeżej i promiennej cery. Ten blask sprawia, że buzia wygląda na młodą i wypoczętą. Uwaga! Choć makijaż typu wet look jest bardzo delikatny, to łatwo z nim przesadzić, a przecież nie chcesz uzyskać efektu „tłustej” skóry!? Jak wykonać go poprawnie? Zobaczcie nasz krótki instruktaż.

Wet look krok po kroku:

 1. Skórę pokryj cienką warstwą lekkiego podkładu. Makijaż ma być subtelny, a doskonale wygładzona skóra i perfekcyjna cera to absolutna podstawa wet look.
 2. Użyj perłowo-satynowego cienia do powiek, najlepiej w jasnym kolorze. On sprawi, że spojrzenie będzie głębokie i świetliste.
 3. Na kości policzkowe nanieś rozświetlacz. Załamujące się na nim światło odbije blask maleńkich drobinek, a skóra będzie promienna.
 4. Podkreśl kości policzkowe różem. Nawet w tak delikatnym makijażu kształt twarzy jest bardzo istotny. Użyj różu, by podkreślić kości policzkowe.
 5. Usta pomaluj transparentnym błyszczykiem
 6. Nadaj kształt brwiom bezbarwnym żelem

Produkty, których użyliśmy w VU Beauty:

 1. Podkład: MAC Studio, Face and Body Foundation
 2. Cienie do powiek: Giorgio Armani, Eye Tint
 3. Rozświetlacz: MAC, Cream Colour Base
 4. Róż do policzków: Yves Saint Laurent, Blush Volupte
 5. Błyszczyk: Jade, Everlasting Lip Color
 6. Żel do brwi: IsaDora, Clear Conditioning Mascara

Tematy:

Nieprawidłowy email