Trzy makijaże, jedna Daphne!

Daphne Greoeneveld to jedna z najbardziej charakterystycznych modelek na świecie. Holenderka zadebiutowała na wybiegu w wieku piętnastu lat i od tamtej pory nieustannie kusi nas nieprzeciętnie wielkimi ustami i oczami. Po udanej wiosennej kampanii Toma Forda, Daphne po raz kolejny użycza swojej intrygującej urody w jego najnowszym projekcie!

Foto: Materiały promocyjne
Foto: Materiały promocyjne

Tom Ford - specjalista od seksowych kolekcji i koneser zmysłowej kobiecości wie, jak wywrzeć na nas wrażenie. Najnowsza kampania, promująca limitowane kolekcje makijażu, dedykowane na sezon wiosna/lato 2015, zachwyca klimatycznymi fotografiami. Modelka prezentuje przepiękne makijaże utrzymane w typowo letniej stylistyce. Jest połyskujące fioletem, turkusem i granatem smokey eyes. Jest typowo wakacyjny makijaż Solleil oraz rockowy pomysł na lato prosto z wybiegu. Trzy fotografie i trzy wcielenia pięknej Daphne Groeneveld oraz trzy makijaże, które mogą stać się inspiracją również dla ciebie!

Foto: Materiały promocyjne

Warto dodać, że jasnowłosą piękność sfotografował słynny duet Inez Van Lamsweerde & Vinoodh Matadin. Stylizację nadzorowała Carine Roitfeld, a fryzurami modelek zajmował się jeden z najsłynniejszych stylistów włosów na świecie – Sam McKnight.

Rozpoznawalna uroda Daphne -  jak widać - bardzo pasuje amerykańskiemu projektantowi. To już kolejny raz kiedy Daphne Greoeneveld pozuje w kampanii Toma Forda. Poprzednia kampania reklamowa, w której współpracowała z Binx Walton, odniosła wielki sukces! A tobie jak podoba się Daphne w nowej makijażowej kampanii? Zobacz też: POMYSŁ NA WIOSENNY MAKIJAŻ!

Tematy:

Nieprawidłowy email