TRENDY MAKIJAŻ NA WIOSNĘ 2015: era brązera!

Usta w kolorze jarzębiny, czarna kreska na dolnej powiece czy make up no make up – to trendy, które opanowały wiosenne pokazy mody. Oto kolejny pomysł na modny makijaż! Tym razem w roli głównej BRĄZER!

RALPH LAUREN - EAST NEWS

Myślałaś, że era brązera skończyła się bezpowrotnie? Po wielu sezonach nieobecności brązer znów powraca na wybiegi i to ze zdwojoną siłą! Brązer pojawił się m.in. na wybiegu Michaela Korsa, który już w ubiegłym sezonie, lansując pierwszą kolekcję kosmetyków do makijażu, proponował swoim fankom brąz i złoto w stylu dziewczyny z Miami.

MICHAEL KORS - EAST NEWS / materiały prasowe - grafika: Ola Nagel

Podczas wiosennego pokazu Michaela Korsa twarze modelek były muśnięte brązerem, a EFEKT wzmocniono różem w naturalnym odcieniu. Makijaż wyglądał bardzo promiennie i dziewczęco.

RALPH LAUREN - EAST NEWS / materiały prasowe - grafika: Ola Nagel

Zupełnie inaczej potraktował brązer Ralph Lauren, który oszalał na jego punkcie! Modelki na jego pokazie miały niemal całe twarze oprószone brązerem! Chcesz uzyskać podobny EFEKT? Przypomnij sobie, gdzie Twoja twarz opala się najszybciej. Zwykle są to policzki, czoło, ale też nos. Właśnie tam nałóż kosmetyk!

NINA RICCI - EAST NEWS / materiały prasowe - grafika: Ola Nagel

Tymczasem na pokazie Niny Ricci brązer był nie tylko elementem wykończenia makijażu, ale właściwie zastąpił puder w kamieniu! Skóra modelek była nieskazitelna, delikatnie tylko ujednolicona za pomocą kremu BB czy lekkiego podkładu. Właśnie na taki bardzo naturalny make up makijażyści nałożyli słoneczną smugę brązera. Wyglądało to bardzo romantycznie, nieco w stylu hippie, festiwalowo!

HERMES - EAST NEWS / materiały prasowe - grafika: Ola Nagel

W koloryzowanie twarzy w stylu Kim Kardashian zabawili się makijażyści Hermes. Podobnie brązer potraktowali makijażyści Givenchy.

GIVENCHY - EAST NEWS / materiały prasowe - grafika: Ola Nagel

Natomiast mocne plamy słonecznego brązu zastąpiły róż na pokazie Juliena McDonalda, stając się częścią bardzo artystycznego, nowoczesnego makijażu.

JULIEN MCDONALD - EAST NEWS / materiały prasowe - grafika: Ola Nagel

Jak Ty potraktujesz brązer, zależy tylko od Ciebie i Twojej wyobraźni. W tym sezonie wszystkie chwyty dozwolone!

Zobacz też: MODNE WIOSENNE USTA!

Tematy:

Nieprawidłowy email