Soczysty pocałunek czyli matowa pomadka, Avon Ultra Colour Matte

Avon Ultra Colour Matte to matowa pomadka, która pokrywa usta głębokim kolorem, nawilża i utrzymuje się przez kilka godzin.

Avon Ultra Colour Matte

Szminka Avon Ultra Colour to absolutny klasyk. Klientki Avonu chwalą ją za głębokie, nasycone kolory, kremową konsystencję i trwałość. Teraz do rodziny pomadek dołączyło 10 matowych odcieni. I z pewnością szybko uzyskają status kultowych. Dlaczego? Bo to jedna z niewielu pomadek, które dają matowe wykończenie i nie wykańczają naszych ust.

Jestem absolutną fanką matowych szminek. Ilekroć na rynku pojawia się kolejny produkt, muszę go jak najszybciej przetestować, bo od dawna poszukuję matowej pomadki, która nie będzie wysuszać moich ust. A takich niestety jest mało. Nawet te najdroższe i najbardziej popularne produkty, po pewnym czasie dają efekt cementu. Usta są suche i przeciążone. Ale nie w przypadku Avon Ultra Colour Matte. Ta pomadka ma idealną, kremową konsystencję, bardzo łatwo się nakłada i dość długo utrzymuje na ustach. A co najważniejsze, prawie jej nie czujesz!

Do wyboru masz 10 kolorów: kilka pięknych fioletów, intensywną, winną czerwień, uroczy, wiosenny arbuz i pastele. Mi najbardziej podoba się kolor Matte Melon. Lekko pomarańczowa czerwień świetnie rozświetla cerę i idealnie nadaje się na gwiazdę wiosennego makijażu. Z resztą, w tej cenie, możesz sobie pozwolić na więcej niż jedną szminkę. W regularnej sprzedaży kosmetyk kosztuje 26 zł, ale w Avonie bardzo często są promocje, więc możesz ją upolować nawet za 15 zł!

Tematy:

Nieprawidłowy email