Sekrety ślubnego makijażu Kim Kardashian - sztuczne rzęsy zniknęły ze sklepów!

Najważniejszy ślub sezonu? Oczywiście Kim Kardashian i Kanye West! Największa gwiazda ślubu (nie licząc państwa młodych)? Mario Dedivanovic – autor ślubnego makijażu Kim Kardashian, którym od kilku dni zachwycają się fani na całym świecie.

BullsPress

Ślub Kim Kardashian i Kanye Westa to nie tylko wydarzenie w show-biznesie, ale też… biznesie. Kim Kardashian już zdążyła zarobić na swoim ślubie.

BullsPress

Wszystko dzięki Mario Dedivanovic – makijażyście, który podzielił się z internautami sekretami ślubnego makijażu gwiazdy. Jego podstawą były spektakularne sztuczne rzęsy Khloe Lashes, które pochodziły z kolekcji Kardashian Beauty. Jak donosi serwis Hollywood Life, sztuczne rzęsy Kim Kardashian w ciągu zaledwie kilku dni wyprzedały się ze sklepów!

BullsPress

Jakich kosmetyków użył jeszcze Mario Dedivanovic, malując Kim Kardashian? Makijażysta postawił na mocne oczy i delikatne, naturalne usta, na które położył początkowo Kardashian Beauty Honey Stick Lipgloss, a następnie L'Oreal Paris Colour Riche Extraordinaire Liquid w kolorze Nude Ballet. Mario Dedivanovic użył również podkładu, maskary, cieni do powiek oraz eyelinera marki Urban Decay.

BullsPress

– Pracujemy razem od dawna – wyznał Mario Dedivanovic. - Praca nad ślubnym makijażem była dla mnie czystą przyjemnością. Bez stresu i nerwowości. To było wspaniałe doświadczenie. Kim Kardashian wyglądała zjawiskowo! - dodał, publikując na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze świeżo upieczoną Kim West.

Tematy:

Nieprawidłowy email