Różowe cacko Cheek Pop od Clinique

Delikatny i subtelny róż na policzkach to jeden z wiodących trendów w wiosenno-letnim makijażu. Masz ochotę na trochę różu? Wypróbuj najnowszy Cheek Pop marki Clinique!

materiały prasowe

Wiosną w ofercie marki Clinique pojawił się nowy, wyjątkowo wiosenny róż do policzków Cheek Pop, który zbiera same pozytywne recenzje w sieci. Nie będę oryginalna. Ten niepozorny, aczkolwiek wyjątkowo kobiecy, kosmetyk spełnia wszystkie oczekiwania!

Po pierwsze, ma świetny design. To małe cacko w kształcie gerbery poprawia humor i mieści się w każdej, nawet najmniejszej kosmetyczce.

materiały prasowe

Po drugie, konsystencja. To złoty środek pomiędzy kremowymi różami do policzków, a typowymi kamieniami. Jest miękki, plastyczny i świetnie nakłada się na twarz. Efekt jest naprawdę bardzo naturalny. Bez smug, plam, intensywnego i sztucznego odcienia. Do tego dochodzi boska łatwość aplikacji. Jeśli chcesz zrobić poprawkę makijażu w ciągu dnia, możesz użyć palca.

Po trzecie: naturalność. Róż daje bardzo satynowy efekt. Połączenie delikatnej pudrowości i minimalnego rozświetlenia. Twarz wygląda na wypoczętą, zdrową, promienną.

Po czwarte: trwałość. Nie dość, że róż wytrzymuje bez poprawek do kilku godzin to dodatkowo jest bardzo wydajny. Myślę, że spokojnie wystarczy co najmniej na pół roku.

materiały prasowe

Dostępny jest w czterech odcieniach, ale najlepsze efekty daje na jasnej i średniej karnacji. Produkt przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy. Różowe cacko bez wad!

Cena: 135 zł

Tematy:

Nieprawidłowy email