Natalie Portman w Elle France

Eleganckie ciemnogranatowe tło, a na nim Natalie Portman - gwiazda Hollywood, która porzuciła Nowy Jork dla paryskiego życia. Choć jest twarzą Miss Dior, coraz mniej jest w niej "panienki", a coraz więcej klasy i subtelności, coraz więcej siły!

Elle France

Gdybym w kolejce po urodę, mogła wybrać jak będę wyglądać, chciałabym mieć coś z Natalie Portman – małej kobietki o oczach sarny i sile lwicy.

Elle France

Właśnie taką Natalie Portman widzę w najnowszej sesji dla francuskiego wydania ELLE. Gwiazda domu mody Dior stanęła przed obiektywem Mathieu Cesara, a za stylizację odpowiadała Tamara Taichman.

Większość zdjęć do przepiękne portrety, skupiające uwagę widza na twarzy aktorki – na jej perfekcyjnym makijażu i fryzurze stylizowanej na Old Hollywood.

Elle France

Jak na Miss Dior przystało, przepiękny wieczorowy make up oraz manikiur wykonano produktami Christiana Diora, a w ułożeniu filmowych fal słynnemu styliście fryzur - Laurenowi Philiponowi - pomogły produkty do stylizacji włosów marki Bumble and Bumble.

Elle France
Elle France
Elle France

Efekt jest elegancki, eteryczny, romantyczny, i jak najbardziej we francuskim stylu. A co Wy sądzicie o sesji z lutowo-marcowego numeru Elle France?

Tematy:

Nieprawidłowy email