Najpiękniejsze makijaże z wybiegów 2015 roku

To właśnie te makijaże wzbudziły nasz największy zachwyt! Sprawdź, który z projektantów oprócz wyjątkowej kolekcji zaprezentował także jej genialne uzupełnienie.

Foto: East News

Dobry scenariusz pokazu, reżyseria, a przede wszystkim kolekcja są gwarantem udanego sezonu. Oczywiście do tego dochodzi także stylizacja oraz dopracowane w najmniejszym szczególe fryzury, oraz spójny z prezentowaną kolekcją make-up. Jednak czasem się zdarza, że to właśnie ten niby niewidoczny dodatek uzupełnia propozycje kreatora do tego stopnia, że staje się na wybiegu gwiazdą numer jeden. Podsumowując 2015 rok wybrałyśmy dla was pięć wyjątkowych makijaży, które zdobyły nasze serca i przede wszystkim stały się trendami.

Makijaż wg Michael Kors jesień-zima 2015/16

Naturalne kolory, matowe usta i róż na policzkach. Tego typu makijaż nie tylko królował u Michaela Korsa, ale także u Chloe, Ralpha Laurena oraz Balmain.

Foto: East News makijaże 2015

Anthony Vaccarello jesień-zima 2015/16

Charakterystyczna kreska nawiązywała do motywu przewodniego kolekcji zainspirowanej gwiazdami kultowymi rock'n'rolla lat 70.

Foto: East News makijaże 2015

Burberry Prorsum wiosna-lato 2015

Matowe usta w kolorze ognistej czerwieni, maliny, bordo, a także fioletu praktycznie opanowały światowe wybiegi. Podobne makijaże można było zobaczyć na pokazie Caroliny Herrery, Missoni oraz Jasona Wu.

Foto: East News makijaże 2015

Paul and Joe wiosna-lato 2015

Usta w kolorze nude i mocno wytuszowane rzęsy. Makijaż z pokazu Paul and Joe od razu skradł nasze serce.

Foto: East News makijaże 2015

Dolce & Gabbana jesień-zima 2015/16

Włoski duet od kilku sezonów zachwyca dopracowanymi w najmniejszym szczególe kolekcjami, które inspirowane są włoską kultura oraz historią. Taki również jest ich makijaż, perfekcyjny w każdym calu.

Foto: East News makijaże 2015

Tematy:

Nieprawidłowy email