MAC x Toledo - makijaż w kubańskich rytmach!

MAC znów zaskakuje i inspiruje! Po cieszącej się ogromnym zainteresowaniem błękitnej kolekcji MAC x Cinderella, znana marka makijażowa przedstawia nową kolekcję, której autorami jest kubański duet Toledo!

róż do policzków MAC x Toledo / zdjęcie: Ola Nagel

Tym razem jej twórcami jest kubańskie małżeństwo Isabel i Ruben Toledo. On jest znaną projektantką mody, której dzieła nosi sama Michelle Obama. Natomiast jej mąż - Ruben Toledo – to rysownik i ilustrator mody. To właśnie tej wyjątkowej parze marka MAC powierzyła stworzenie najnowszej kolekcji, kolekcji pełnej energii i temperamentu!

MAC - materiały prasowe

Już same opakowania cieszą oczy i są gratką dla miłośników sztuki! Białe kasetki i sztyfty ozdobiły charakterystyczne dla twórczości Rubena Toledo graficzne twarze. W środku mniej grafiki, a więcej malarstwa w bardziej kobiecym, subtelnym wydaniu.

Są paletki cieni do powiek w pięknych, wielowymiarowych odcieniach, lakiery do paznokci i błyszczyki. Są półmatowe odcienie pomadek do ust i kredki do powiek w trzech intensywnych błękitach. Jest wreszcie wyjątkowo letni tusz do rzęs w kolorze limonowej zieleni! Jednak moim zdaniem prawdziwą gwiazdą kolekcji jest róż w kamieniu.

MAC - materiały prasowe

W środku kasetki znajdziesz kwadratowy kosmetyk w odcieniu, który mi kojarzy się tylko z jednym – feerią barw zachodzącego słońca. To nie jest zwykły róż do policzków, ale wielowymiarowy obraz, który mieni się różnymi odcieniami, przechodzącymi ton w ton od czerwieni po pudrowy pomarańcz.

róż do policzków MAC x Toledo / zdjęcie: Ola Nagel

Kosmetyku można używać na wiele sposobów. W zależności od miejsca, z którego pobierzesz produkt, róż będzie albo bardzo naturalny, albo intensywny. Możesz też mieszać wszystkie odcienie. Efekt na skórze jest bardzo satynowy, naturalny, a skóra wygląda na promienną, muśniętą wiosennym słońcem. To zdecydowanie jedna z najpiękniejszych nowości do makijażu jakie ostatnio widziałam! Super!

Cena: 135 zł

Tematy:

Nieprawidłowy email