MAC x Cinderella - nowa kopciuszkowa kolekcja

Kopciuszek z Lily James w roli tytułowej wchodzi do polskich kin już w piątek. Tymczasem w salonach M.A.C. zrobiło się naprawdę niebiesko, bo słynna makijażowa marka specjalnie z okazji premiery „Cinderelli” stworzyła specjalną, limitowaną kolekcję inspirowaną Kopciuszkiem.

MAC

Kolekcję rozpoznasz po przecudnych opakowaniach w modny kolorze baby blue, ale myślę, że po premierze Kopciuszka ten odcień błękitu będzie miał nową nazwę – Cinderella blue.

To jedna z najbardziej magicznych kolekcji M.A.C. – romantyczna, słodka, baśniowa!

– Kolory kosmetyków do makijażu z pewnością wypełnią karocę z dyni po brzegi! – zapewniają twórcy kolekcji. Rzeczywiście, produktów jest naprawdę dużo, a każdy z nich zasługuje na oddzielną opowieść. Jak to w bajkach bywa, również tych makijażowych, każdy kosmetyk ma bajeczną, magiczną nazwę nawiązująco do wydarzeń z życia Kopciuszka.

Są więc dwie pomadki – Free as a butterfly oraz Royal Ball, są dwa błyszczyki – Happy Ever After i Glass Slipper, a także prasowany puder rozświetlający COUPE D’CHIC.

MAC

Są pojedyncze cienie do powiek i cienie w kremie, a nawet pędzel do makijażu. Jest też paletka sześciu cieni do powiek Stroke of Midnight. Wszystko mieniące się niczym kryształowe pantofelki Kopciuszka w świetle księżyca – bajeczne!

To kosmetyki, które świetnie sprawdzą się pojedynczo jako połyskujący dodatek do twojego ulubionego zestawu makijażowego. A jeśli zdecydujesz się na kilka elementów tej kopciuszkowej kolekcji, stworzysz makijaż tak spektakularny, że oczarujesz nim niejednego księcia z bajki! Ja mam ochotę naprawdę na wszystko!

Tematy:

Nieprawidłowy email