Jamie Chung dla Make Up For Ever

Kobieta uwielbia się zmieniać. Być może dlatego tak bardzo kocha makijaż, który pozwala jej być kimś innym każdego dnia? Dowodem na to, jak makijaż może zmienić naszą twarz jest najnowsza kampania reklamowa marki Make Up For Ever, której gwiazdą jest Jamie Chung.

Foto: Materiały promocyjne

Aktorka i blogerka Jamie Chung została właśnie gwiazdą najnowszej kampanii reklamowej Make Up For Ever. Amerykańska aktorka postanowiła pokazać światu jaką siłę ma makijaż. Okazuje się, że kilka kolorowych kosmetyków może być wspaniałym narzędziem do wyrażania siebie, własnej osobowości, stylu czy nastroju.

Foto: Materiały promocyjne Jamie Chung Make Up For Ever

Dlaczego właśnie Jamie Chung została wybrana na gwiazdę kampanii?

- Jamie kojarzona jest z nowoczesnego i bardzo kreatywnego podejścia do swojego stylu – czytamy w oficjalnej informacji prasowej marki. – Jej osobowość idealnie pasuje do naszych makijażowych transformacji.

Foto: Materiały promocyjne Jamie Chung Make Up For Ever

Rzeczywiście te kilka zdjęć, zrealizowanych przez Philippe Salomon, robi wrażenie. Jest kolorowo, hipnotyzująco i pomysłowo. Fanki makijażu ust z pewnością podchwycą pomysł, aby malować usta w dwóch kolorach. Miłośniczki odważnych połączeń kolorystycznych przemycą do swojego stylu makijażowy color bloking, czyli butelkową zieleń i neonowy róż na ustach. Natomiast szalone imprezowiczki zakochają się w makijażowej abstrakcji na powiekach i czerni na ustach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Ja zacznę od makijażowego color blocking, a ty?

Tematy:

Nieprawidłowy email