VU Beauty - Gęste brwi

Nie potrafisz ujarzmić swoich brwi? Nie musisz! W tym sezonie królują grube łuki z gęstym porostem. Pozwól im zatem rosnąć, a my pokażemy Ci jak wystylizować oprawę oczu, by mieć najmodniejsze brwi sezonu!

Brwi dla oczu są jak ramy dla obrazów: uzupełniają dzieło i podkreślają ich piękno. Do tego nadają kształt twarzy i charakter spojrzeniu. O idealnych brwiach można by pisać w nieskończoność. Kiedyś modne były cienkie kreski, dlatego w latach 90. kobiety namiętnie wyrywały jak najwięcej włosków znad górnej powieki. Na szczęście ten trend poszedł w zapomnienie i zwyciężyła naturalność. Ostatnio – nawet przesadna. Albowiem od kilku sezonów królują grube, gęste, czasami nawet nieregularne brwi. Niewątpliwie wzorem do naśladowania jest oprawa oczu Cary Delevingne. Niestety nie każda z nas ma tak bujny i regularny łuk brwiowy, co nie zmienia faktu, że naturze nie można odrobinę pomóc. Jak? Oto nasze porady!

Gęste brwi krok po kroku:

  1. Nadaj kształt łuku, obrysowując kredką dolną i górną linię brwi. Ważne: dolna linia jest szczególnie istotna, to ona tworzy kształt oprawy oka.
  2. Ubytki między włoskami (lub ich brak) zagęść specjalnym cieniem do brwi.
  3. Rozświetl obszar powieki tuż pod łukiem brwiowym. Ten zabieg zamaskuje wystające gdzieniegdzie włoski, ale przede wszystkim rozjaśni spojrzenie. Do tego celu idealnie sprawdzi się matowa kredka to brwi – znajdziesz ją w ofercie większości firm kosmetycznych.
  4. Na koniec wyczesz włoski szczoteczką z bezbarwnym żelem – ułoży on włoski w odpowiednim kierunku i utrwali makijaż brwi.

Produkty, jakich użyliśmy w VU Beauty:

  1. Kredka do brwi
  2. Cienie do brwi
  3. Bezbarwny żel do brwi

Tematy:

Nieprawidłowy email