Guerlain - nowa, naturalna Terracotta!

Dziś mocna opalenizna nie jest wcale w modzie, dziś liczy się naturalność! I właśnie za tym podąża nowa letnia kolekcja Guerlain. Jej gwiazdą jest Terracotta Joli Tent (214 zł) – puder w kamieniu, który delikatnie rozświetla i brązuje skórę. Świetnie sprawdzi się również jako kosmetyk do konturowania twarzy!

Foto: Materiały prasowe

Naturalny, promienny i zdrowy wygląd – to efekt, który uzyskasz, używając nowego pudru w kamieniu Terracotta Joli Teint.

Foto: Guerlain

Wypoczęta i delikatnie muśnięta słońcem podczas wakacyjnego weekendu skóra, weekendu aktywnego, bez leżenia plackiem na plaży. Tego możesz spodziewać się po nowym kosmetyku Guerlain.

Puder delikatnie ociepla koloryt skóry, ożywiając ją różaną lub morelową poświatą. Właśnie te odcienie odnajdziesz w eleganckim, miodowym puzderku. Jest to zdecydowanie lżejsza wersja legendarnego pudru brązującego Terracotta. Jego pigmenty są mniej intensywne i delikatnie przenikają skórę, zapewniając jej naturalny efekt. Jednocześnie nowość Guerlain wciąż ma w sobie to, co najlepsze z pierwowzoru, czyli składniki pielęgnujące i łagodzące skórę. W sytuacjach kryzysowych wystarczy mieć przy sobie tylko ten kosmetyk, aby cera nabrała jednolitego kolorytu i blasku.

Docenisz to naturalne ciepło, grę światłem i design opakowań. Terracotta Joli Tent może być świetnym prezentem dla koleżanki, przyjaciółki i oczywiście dla siebie samej.

Aby pokryć twarz kosmetykiem wystarczy kilka gestów. Nakładamy puder od czoła ku kościom policzkowym, po czym suniemy pędzlem w dół w kierunku brody. Taka aplikacja jest wzorowana na tym, jak na naszej twarzy operuje słońce i tym samym daje bardzo naturalne rezultaty.

Foto: Guerlain

W ofercie znajdziesz cztery odcienie. Różane bardziej pasują blondynkom, morelowe brunetkom. Dodatkowy plus za wspaniały, wakacyjny zapach z nutami frezji i kwiatu pomarańczy w rolach głównych.

W terakotowej kolekcji Guerlain także nowa wersja słynnego słonecznego podkładu w płynie, a także Terracotta Sun Serum, przyśpieszające opalanie. W ofercie także nowy wakacyjny i bardzo naturalny odcień kremowej pomadki do ust, błyszczyk oraz podkręcająca rzęsy maskara. Wszystko w pięknych, słonecznych opakowaniach.

Właśnie najnowszej kolekcji Guerlain użyto do stworzenia wyjątkowo letniego i zmysłowego makijażu Natalii Vodianovej, która jest twarzą marki.

Foto: Guerlain

To co, masz ochotę na wakacyjny makijaż?

Tematy:

Nieprawidłowy email