Ellie Goulding stworzyła kolekcję kosmetyków dla marki MAC

Jeszcze kilka lat temu nikt o niej nie słyszał, dziś jest jedną z najbardziej znanych wokalistek pop na świecie. Ellie Goulding szturmem wdarła się na listy przebojów dzięki swoim klubowym utworom z charakterystycznym, elektrycznym brzmieniem. Taka też jest jej kolekcja kosmetyków, jaką stworzyła dla marki MAC.

Foto: M.A.C. Cosmetics

W dobie przesiąkniętego popem rynku muzycznego, naprawdę trudno znaleźć wykonawcę, który wyróżniałby się na tle konkurencji. Udało to się Ellie Goulding, która mimo relatywnie krótkiej obecności na scenie, każdym utworem przedostaje się na szczyty list przebojów. Ellie Goulding rozpoczęła swoją karierę w 2009 roku, ale na początku nie mogła przebić się przez silną konkurencję. Udało się jej to dopiero w 2012 roku za sprawą utworu „Anything Could Happen”. Wiele klubowych piosenek, które na co dzień słyszymy w radio są jej autorstwa (choćby „I Need Your Love”, która powstała we współpracy z Calvinem Harrisem), jednak dopiero po sukcesie utworu „Love Me Like You Do” ze ścieżki dźwiękowej do filmu „50 Twarzy Grey’a”, jej nazwisko zaczęło być rozpoznawalne.

W ten sposób zaistniała nowa ikona stylu i pop kultury. Nic dziwnego, że zaczął się nią interesować nie tylko świat muzyki, ale także i mody. Marka kosmetyczna MAC postanowiła zaprosić Ellie Goulding do współpracy, w wyniku której powstała nowa, kapsułkowa kolekcja. Wokalistka nie ukrywa, że ten projekt sprawił jej wiele frajdy, ponieważ sama uwielbia makijaż, a MAC towarzyszył jej, od kiedy tylko zaczęła się malować.

Foto: M.A.C. Cosmetics Ellie Goulding x MAC Cosmetics

Jaka jest kolekcja Ellie Goulding x MAC? Przede wszystkim naturalna. Wokalistka proponuje w niej szminki, cienie do powiek, bronzer połączony z różem, maskarę do rzęs, błyszczyki w kredce, sztuczne rzęsy, a nawet własne pędzle. Wszystko utrzymane jest w kolorach, jakie Ellie lubi i używa zarówno na co dzień, jak i na scenie. Odcienie delikatnego różu, cieliste kolory i rozświetlacze to wszystko, czego potrzebujesz, by zrobić makijaż w stylu Ellie Goulding!

Foto: M.A.C. Cosmetics Ellie Goulding x MAC Cosmetics
Foto: M.A.C. Cosmetics Ellie Goulding x MAC Cosmetics

Tematy:

Nieprawidłowy email